Zamknij

Nie codziennie jest okazja pokroić tort! Ale z takiej okazji...

08:47, 11.01.2022 | .
Skomentuj Zdjęcie: Powiat Pułtuski
REKLAMA

5 stycznia br. w Zespole Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego odbyło się spotkanie podsumowujące realizację zadania pn. ”Modernizacja zaplecza sportowego przy hali gimnastycznej w Zespole Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku”.

W uroczystości udział wzięli:  Wicestarosta Beata Jóźwiak, Sekretarz Powiatu Katarzyna Jankowska oraz Dyrektor ZSZ im. J. Ruszkowskiego Anna Kmiołek-Gizara, wraz z kadrą pedagogiczną placówki. Pani Dyrektor podziękowała wszystkim osobom i instytucjom zaangażowanym w realizację przedsięwzięcia, niezwykle potrzebnego zarówno dla młodzieży, jak i całej społeczności szkolnej.

Modernizacja zaplecza sportowego w ZSZ im. Jana Ruszkowskiego była pierwszym tak dużym zadaniem remontowym, w tej części budynku od momentu jego powstania, czyli blisko od 60 lat. Mamy nadzieję, że treningi w wyremontowanych pomieszczeniach będą sprzyjać kontynuacji tradycji sportowych SKS/UKS Klubu ZRYW.

  • Całość inwestycji wyniosła: 627.000,00 zł.
  • Wkład własny Powiatu Pułtuskiego wyniósł: 427.000,00 zł.
  • Na realizację inwestycji Powiat Pułtuski pozyskał środki z Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Infrastruktury Sportowej Mazowsze 2021 w kwocie 200.000,00 zł. 

Zobacz galerię zdjęć

[ZT]8878[/ZT]

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%