Zwycięstwo w klasyfikacji generalnej, miejsca na podium w konkurencjach indywidualnych i wysoki poziom taktycznego przygotowania – tak zaprezentowali się żołnierze 5 Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej na zawodach GROTOWISKO-25.
W dniach 14 – 15 czerwca br. odbyła się już 5 edycja GROTOWISKA, które na stałe wpisało się w kalendarz wydarzeń dotyczących rozwoju broni strzeleckiej w Siłach Zbrojnych RP. Celem wydarzenia jest wymiana doświadczeń użytkowników Modułowego Systemu Broni Strzeleckiej (MSBS) Grot, doskonalenie konstrukcji broni oraz budowanie zaufania do broni rodzimej produkcji. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Dowództwo Wojsk Obrony Terytorialnej oraz Fabrykę Broni Łucznik Radom.
Wiec prezydenta-elekta u stóp zamku w Pułtusku
Ależ kultura słowa... Brawo!!! Osobiście cieszę się, że Pułtusk odwiedza Prezydent. Którykolwiek.
Polak Mały
21:28, 2025-06-18
Rząd rusza z nowym obowiązkiem
Nie jest to takie cudo jak się wszystkim wmawia.Obowiazek zapłaty faktury zachodzi,gdy ja otrzymam,nie,gdy otrzyma ja urząd skarbowy.Kolejne narzędzie represji,kontroli i niepotrzebnego zamieszania.Jpk to mało,wkrótce w każdej firmie urzędnik,który będzie nadzorował wystawianie fv.Watpliwe umiejętności i brak wiedzy urzędników to kolejny problem,ale ktoś wystawiający ten gniot,musi znać system podatkowy na wylot.Tworca tego badziewia powinien się w piekle smażyć i być posypywaniu solą.Gorszej bzdury,chłamu i badziewia dawno polscy przedsiębiorcy nie widzieli,ale to zapewne przygotowanie do czegoś jeszcze bardziej groteskowego.
Agus
20:01, 2025-06-18
Wiec prezydenta-elekta u stóp zamku w Pułtusku
Słychać wycie znakomicie dla mych uszu
Polok
16:14, 2025-06-18
Międzynarodowy Dzień Przeciwdziałania Hejtowi
jest Międzynarodowy Dzień Przeciwdziałania Mowie Nienawiści. Dlatego pokażemy wyłącznie najbardziej spolaryzowane komentarze uderzające tylko w PiS i napiszemy że tak wygląda pułtuski hejt na co dzień 💩
2025
12:14, 2025-06-18
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz