Zamknij

W Pułtusku ma powstać kolejny park handlowy

14:28, 22.04.2022 | .
Skomentuj Zdjęcie autorstwa Gustavo Fring z Pexels
REKLAMA

Na polskim rynku nieruchomości komercyjnych zadebiutuje nowa sieć obiektów handlowych realizowanych pod szyldem Smart Park.

Sieć należy do Polaka, Pawła Żerańskiego z Mławy. Inwestor do tej pory znany był z działalności budowlanej, w tym wznoszeniem budynków (takze specjalistycznych) oraz wynajmu i zarządzaniem nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi.

I właśnie w Mławie oraz niedalekim Działdowie powstają dwa pierwsze parki handlowe w Polsce pod szyldem Smart Park. Mają zostać otwarte w II połowie 2022 roku.

Kolejne projekty są w przygotowaniu.

A co ciekawe - jeden z nich miałby powstać w Pułtusku!

Właśnie trwa też proces komercjalizacji kolejnych pięciu inwestycji. Nowe centra handlowe powstaną w Zgorzelcu, Pułtusku, Węgrowie, Wąbrzeźnie, oraz Sycowie, a ich łączna powierzchnia handlowa wyniesie ponad 35 000 mkw. - czytamy w komunikacie urbanity.pl.

Wynika więc z niego jasno, że inwestor poszukuje potencjalnych odbiorców swojego produktu. Dziś wiadomo jedynie, że w pierwszych parkach znajdą się m.in.sklepy sieci Castorama Smart, Pepco oraz Action.

Z informacji medialnych wynika też, że swoim wyglądem, nowa sieć może przypominać już istniejące obiekty Vendo Parku.

Oczywiście na razie nie jest znana pułtuska lokalizacja nowego centrum handlowego.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

ujuj

0 0

źródło? 17:39, 22.04.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

TictokTictok

0 0

Lepiej ,żeby była zadaszona galeria z wejściem do poszczególnych sklepów. Przydałaby się też w Pułtusku dobra kawiarnia, może być w galerii. 17:49, 23.04.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

MieszkaniecMieszkaniec

0 0

Niestety raczej Parki Handlowe cechują się właśnie schematami typu Vendo czyli kilka budynków obok siebie wejście z zewnątrz i raczej rzadko znajduje się tam Gastronomia. Nie są to typowe Centra handlowe, ale fakt galeria z sekcją gastronomiczną byłaby mile widziana. 17:20, 28.04.2022


REKLAMA
0%