Zamknij

W trzech pułtuskich sklepach można okazać "serducho"

08.39, 24.11.2022 . Aktualizacja: 09.59, 24.11.2022
Skomentuj W trzech sklepach w Pułtusku odbędzie się Świąteczna Zbiórka
REKLAMA

Banki Żywności  od lat organizują zbiórki żywności, podczas których zbierane są w sklepach produkty żywnościowe oraz środki pieniężne na zakup żywności przez Internet.

Najbliższy nam Bank znajduje się w Ciechanowie i to on jest koordynatorem pomocy m.in. dla mieszkańców powiatu pułtuskiego.

Bank codziennie odbiera ze sklepów i od producentów niesprzedane, dobre jakościowo produkty, które następnie trafiają do organizacji pomocowych, np. jadłodajni, domów pomocy społecznej, świetlic środowiskowych, hospicjów, domów dziecka czy ośrodków wsparcia dla samotnych matek.

Także dzięki darowiznom pieniężnym można kupić takie produkty jak olej, mąka, cukier, makaron, ryż, konserwy czy słodycze, dbając w ten sposób o zapewnienie osobom potrzebującym pełnowartościowych posiłków.

[ZT]12061[/ZT]

Żywność zebrana w sklepach i zakupiona dzięki wpłatom na stronie zbiorkazywnosci.pl trafiają do osób potrzebujących w całej Polsce, dzięki sieci ponad 3 000 współpracujących organizacji pomocowych.

Teraz każdy z nas może włączyć się w Świąteczną Zbiórkę Żywności

Już w najbliższy weekend 25-26 listopada odbędzie się zbiórka darów - od nas - w sklepach w całej Polsce.

Także w Pułtusku:

Biedronka Jana Pawła Ii 2

Biedronka Przemiarowska 3

Biedronka Wyszkowska 11C

Według danych GUS w 2020 r. odsetek osób żyjących w skrajnym ubóstwie wzrósł do 5,2 proc., co oznacza że około 1,9 mln Polaków dysponuje miesięcznie kwotą mniejszą niż 600 zł.

Dołącz do nas na Facebooku!Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%