Prawo i Sprawiedliwość w sobotę wyruszyło w Polskę z wakacyjną inicjatywą spotkań z Polkami i Polakami na piknikach.
- To nieco luźniejsza formuła, możliwość rozmów i dyskusji niekoniecznie w świetle kamer o oczekiwaniach naszych obywateli na przyszłość - powiedział rzecznik partii Rafał Bochenek.
Do naszego miasta przyjechali czołowi politycy Zjednoczonej Prawicy oraz przedstawiciele rządu z premierem Mateuszem Morawieckim, Beatą Szydło czy Henrykiem Kowalczykiem oraz posłami naszego okręgu wyborczego.
Sobotnie wydarzenie w Pułtusku jest symbolicznym rozpoczęciem akcji, w ramach której czołowi politycy Zjednoczonej Prawicy będą w kolejne weekendy uczestniczyć w różnego rodzaju festynach, piknikach i wydarzeniach na otwartej przestrzeni w całej Polsce.
Pułtusk jest nieprzypadkowym miejscem sobotniego spotkania. To tutaj - jak przypomniał Jarosław Kaczyński - było obchodzone zwycięstwo Andrzeja Dudy w wyborach prezydenckich. Te głosy znowu są nam potrzebne, żeby ta droga, która została zwycięstwem Andrzeja Dudy w 2015 r. rozpoczęta, była kontynuowana.
Pułtuszczak18:23, 08.07.2023
I znowu tylko działacze i zwolennicy byli wpuszczani...
Jan himildzbach19:09, 08.07.2023
A innych to już nie wpuścili Janek by się wkurzył i powiedział co ma na myśli,,. Kaczafi na prezydenta i będzie ta mięta 800 plusowanym pieniądzem.
Ja09:42, 09.07.2023
Brednie, ja bylem z rodziną i nie jestem działaczem.
Sss23:06, 08.07.2023
Czy to małe brzydkie na kaczych łapach nie mogło innego miasta wybrać???
Ja 09:44, 09.07.2023
Żyje w wolnym, demokratycznym kraju i jeżdzi tam gdzie chce.
Pozostałe komentarze
Czas19:11, 08.07.2023
Bardzo ładna córciu techniczna otoczka tej prezentacji.niestety jakoś nie wierzymy w te małe wypowiedziane panu 1,65 m wzrostu...!?
@19:47, 08.07.2023
Słaba frekwencja.
Tadek05:47, 09.07.2023
Rodzinnie, wesoło, kulturalnie bez obelg ,szyderstw, błazenady, wulgaryzmów ?
€07:42, 09.07.2023
Rodzina na swoim
Zielony Czesio08:15, 09.07.2023
Dziś rano zamieszczono artykuł na Interii na temat opinii mieszkańców Pułtuska po pikniku kaczafiego. Oczywiście autobusami zostali do ziemi statyści propagandowi i nam lokalnym nie można było blisko podejść...Co mnie zaskoczyło ,że mi ciśnienie podskoczyło?! Partię Pisd chwalił facet ,który w ogóle nie jest mieszkańcem Pułtuska tylko jest mieszkańcem Zator 10 km od miasta. Facet którego przypadkiem tydzień temu poznałem i okropnie ich *%#)!& Hipokryzja ludzka nie zna granic! ?pięć gwiazdek+ trzy gwiazdki!!!
Ja09:48, 09.07.2023
U was zwolennicy Padliny UBywatelskiej, tylko epitety, łgarstwa, i oczernianie przeciwników politycznych. Tak dla równowagi: j…..ć was.
Zielony Czesio to Ja10:19, 09.07.2023
Nie chodzi o to kto taki jest bo tu nie ma nic na kogo głosować w ogóle wszyscy są umoczeni w tym samym szlindlu tylko głupek będzie myślał że jest jakaś różnica między pis-em platformą czy innymi peselami czy może jakimiś gejowskimi lgbtami...Ja się akurat na to nie dam nabrać wszyscy oni są i tak odgórnie sterowani kim innym i wypełniają plan agendy 2030.
Złoty Rydwan 12:00, 09.07.2023
Ryży szkopek szydzi z pułtuszczan, nie ma programu wyborczego, wie że przegrał. Ma pełne gacie dlatego pajac debatę polityczną sprowadza do poziomu rynsztoka.
Czas12:43, 09.07.2023
Nie jaki kaczafi1,65 m wzrostu próbował wcisnąć kit że Polska będzie silna i będziemy doganiać zachód paradoksalnie jest tak że to będzie już zachód tego kraju. I oponentom tego komentarza staram się przypomnieć że każda inna partia jest zobligowana do tego. Bo to co obserwujecie jest telewizyjną szopką a reszta dzieje się kulisami!
SLAWKO 15:08, 09.07.2023
Kowalczyk był a OBWODNICA też będzie i kiedy?
Materiały pod budowę czekają w Jezewie, na co?
Ricki09:51, 10.07.2023
Przecież wchodził kto chciał. Nie powielaj bredni, internetowy pełowski omnibusie. Po prostu frekwencja w oczy kole.
Joker10:56, 10.07.2023
Szukam kontaktu do blondynki ze zdjęcia ;)
Spieprzajdziadu16:32, 10.07.2023
Gonic dziada z Żoliborza
Lutek16:39, 10.07.2023
Jak zwykle te same pisoskie ryje, a po co w te brudną polityke wciagacie jeszcze niewinne dzieci!!! Wstyd!!!
Czas21:45, 11.07.2023
Ryj tego ćwoka z pogiętym nosem z Zator co tak się ładnie lansował i sobie zdjęcia robił dla portalu Interia! ?
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu wpu24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Śmieciowy skok cen w Pułtusku
Opłata za śmieci w wysokości podatku za domek na małej działce w wpu? Posrauo was. Jeszcze jakieś naklejki od złego sortowania? W tej cenie to już kubły naprawicie mi które uszkodziliscie
sortujcie mordą
09:56, 2025-09-13
To koniec! Legendarny klub z Pułtuska znika
Brawa dla ostatnich zarządów. Bardzo konkretne działania
Drama
13:57, 2025-09-12
Kabaretowe Obryckie Spotkania Artystyczne KOSA 2025
Po raz kolejny lokalni dygnitarze zorganizowali sobie prywatny występ za publiczne pieniądze. To wydarzenie powinno być dostępne dla wszystkich mieszkańców przynajmniej Obrytego. Samozadowolenie władzy nie zna granic.
Niko
08:41, 2025-09-12
Legenda PRL powraca! Czarna Wołga na rynku
U nas to był czarny Mercedes i sataniści.
Andrzej
16:21, 2025-09-11