Jak wynika z zawiadomienia o zamiarze zorganizowania zgromadzenia, które zostało opublikowane przez Urząd Gminy w Wieliszewie, przyszłotygodniowy protest rolników na terenie powiatu legionowskiego potrwa od godz. 10:00 w środę (6.03) do godz. 10:00 w czwartek (7.03).
Protestujący rolnicy blokować będą przejazd Drogą Krajową nr 61.
W zawiadomieniu wymienione są miejscowości: Zegrze Południowe oraz Michałów – Reginów.
Planowany jest udział około 100 protestujących osób oraz 70 pojazdów rolniczych.
[FOTORELACJA]1241[/FOTORELACJA]
Podobnie jak miało to miejsce w przypadku poprzednich protestów, rolnicy sprzeciwiają się polityce rolnej Unii Europejskiej oraz importowi produktów rolnych z Ukrainy.
Organizatorem akcji jest NSZZ Solidarność Rolników Indywidualnych.
Dabrowski zwalcza uk18:41, 29.02.2024
Saracyn-prominetnyy działacz pzpr vice starosta w latach 1998-2014
Krasucka-zastepca Nuszkiewicza...do tego jeszcze paru starych komuchow,milicjant i to wyjatkowo wredny "bycze jajo" ..,macie Pultuszczan za idiotów?Zmieniliscie nazwe wystawiliscie kobiety na 1 plan.Dabrowski pochwal sie sie jak w pudle siedziales.Mowisz pajacu o ukladzie?A na listach masz ludzi z ukladu.Platforma i po zawsze byly w Pultusku blazenskie.A wasz pan kandydat z Platofrmy Obywatelskiej jest jak tak samo obywatelski jak milicja była obywatelska w ktorej wiernie sluzyl.
Pułtusk dostał 5 milionów! Zobacz, co się zmieni?
No i ciekawe jaka bedzie wartość projektu po przetargach. Obstawiam w ciemno, ze kupa kasy będzie musiała być dołożona ze środków własnych
Blagier
02:08, 2025-05-23
Pułtusk dostał 5 milionów! Zobacz, co się zmieni?
Programy, strategie, plany. Każdego roku powstaja masy takich dokumentów i nic z tego nie wynika. Prawie wszystko co sie dzieje w mieście to jest decyzja ad hoc, bo "unia jeszcze daje to trzeba brać". Zero ładu i składu.
Blagier
02:06, 2025-05-23
Pułtusk dostał 5 milionów! Zobacz, co się zmieni?
Totalna degrengolada. Kolejka powstaje 7 lat, a nawet jednego metra torów nie ma. Wydatkują 31 mln zł i nadal nic nie przybędzie, a teraz jakieś zmurszałe śmierdzące piwnice,pytam kto to będzie zwiedzać, z muzeum zniknęło 95 procent zabytków które były tam w latach siedemdziesiątych. Reprodukcje i szmira historyczna jest do oglądania. Wstyd!!!
Edek
01:39, 2025-05-23
Za Pułtuskiem powstało energetyczne serce regionu!
Spokojnie,zaraz się znajdzie sąsiadeczki,która wysmaruje donos,że uczonej paniusi z rodzinka zapachy nie odpowiadają i żąda kontroli, oczywiście prosi o utajnienie danych z obawy o zemstę,także niema się co cieszyć.
Piotrek
21:40, 2025-05-22