Zamknij

Wraca motyw Bestii. Będzie śnieżnie nad Pułtuskiem?

11:09, 24.01.2021 | J.K
Skomentuj https://wetterzentrale.de
REKLAMA

Pogodowa Bestia - czyli mroźna zima związana z wyżem znad północo - wschodniej Europy, która sprowadza wyjątkowi chłodne may powietrza polarnego - tym razem ma zaatakować z najmniej oczekiwanej strony.

Nad Polskę nadciąga właśnie niż od południa i przejdzie w kierunku Litwy. A to oznacza wyjątkowo obfite opady śniegu, od dziś przez kilka najbliższych dni nowego tygodnia. Największych opadów śniegu możemy spodziewać się w pasie od Radomia, przez Warszawę aż do Olsztyna - a więc i w Pułtusku. Do środy możemy spodziewać przyrostu pokrywy śnieżnej o 30-40 cm, dziś - do 4 cm.

(J.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

ObserwatorObserwator

0 0

Obserwuję od niemal dwóch miesięcy na portalu https://www.ventusky.com/ jak zimno zalega nad całą Sybierią, nawet Płn Chinami i Kazachstanem. Teraz jest nawet minus 50 stopni C. W ostatnich dniach spadł śnieg na Hawajach i na Nowej Zelandii, gdzie jest środek lata. O Saharze i Półwyspie Arabskim mówili w polskich mediach. Założyciel Greenpeace przyznał oficjalnie, że globalne ocieplenie to wielka ściema wymyślona dla zysku. Czeka nas Wielkie Minimum Słoneczne - znane pod skrótem GSM - Grand Solar Minimum (nie mylić z telefonią komórkową). 21:24, 24.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%