5 kwietnia w Ochotniczej Straży Pożarnej w Trzepowie odbył się Dzień Gospodarczy, podczas którego mieszkańcy oraz strażacy wspólnie pracowali nad poprawą infrastruktury strażnicy.
W sobotę, 1 lutego 2025 roku, druhowie OSP Trzepowo zebrali się na corocznym Zebraniu Sprawozdawczym, aby podsumować rok 2024, omówić osiągnięcia, wyzwania oraz plany na przyszłość.
680 nowych miejsc w żłobkach i klubach dziecięcych w łącznie 17 gminach - w tym w jednej pułtuskiej - powstanie dzięki dofinansowaniu w ramach Programu „Aktywny Maluch”.
W miejscowości Dzbanice, w gminie Pokrzywnica, zakończono budowę nowoczesnej świetlicy wiejskiej, która powstała dzięki wsparciu finansowemu z budżetu Województwa Mazowieckiego.
Program Grantowy PEPCOLANDIA jest programem skierowanym do wszystkich dzieci i młodzieży ze środowisk zagrożonych wykluczeniem społecznym, które spędzają czas wakacji w rodzinnym mieście.
Dotychczas pełniąca obowiązki podkom. Joanna Bronowska oficjalnie objęła stanowisko Kierownika Posterunku Policji w Pokrzywnicy. Rozkaz mianowania na to stanowisko wręczył awansowanej Komendant Powiatowy Policji w Pułtusku mł. insp. Paweł Antośkiewicz.
Ponad 2000 osób zagrożonych zwolnieniami
Tusk z *%#)!& chce osłabić i sprzedać PKP Cargo? i to komu ? Niemcom i Ukrainie aby sobie wozili towary bez opłaty przez terytorium Rzeczypospolitej Polskiej Nie ma na to naszej zgody 👎
Złoty Rydwan
01:46, 2025-06-07
Ponad 2000 osób zagrożonych zwolnieniami
Jeszcze pkp informatyka przechowalnia konfitur grzybowych
ultra
17:26, 2025-06-06
Tak zmieni się opieka kardiologiczna. Sprawdź, co zyska
Farmazony dla tepogloych lemingów Gdzie się podziały pieniądze Polaków?!
Złoty Rydwan
01:16, 2025-06-06
Obwodnica rośnie, a lokalne firmy kwitną
Budowa spowonila i nie wiadomo czy kiedykolwiek się zakończy
Złoty Rydwan
01:06, 2025-06-06