Aktualności pułtuskie. Najnowsze wiadomości i informacje Pułtuska i gmin powiatu pułtuskiego

Zamknij
WAŻNE

Dodaj komentarz

Kolejny mieszkaniec Pułtuska wystartuje w reality show

. 17:37, 10.01.2022 Aktualizacja: 17:15, 19.10.2025
7 Kolejny mieszkaniec Pułtuska wystartuje w reality show Zdjęcie Rafała z Pułtuska- z profilu społecznościowego programu Farma

Po Tomaszu Kowalskim, który udanie zaprezentował się w programie "Rolnik szuka żony", wkrótce w telewizji zobaczymy kolejnego pułtuszczanina.

Tym razem będzie to program zrealizowany przez telewizję Polsat.

Zobacz zwiastun

„Farma” to nowe reality show Telewizji POLSAT, w którym przyzwyczajeni do wygód i uroków wielkomiejskiego życia uczestnicy, będą musieli przetrwać w warunkach, jakich do tej pory nie znali. W przygodzie uczestnikom towarzyszyć będą Marcelina Zawadzka i Ilona Krawczyńska, które poprowadzą reality show.

Polsat zaprosił do programu ludzi, którzy świadomie porzucą swój nowoczesny styl życia i wyruszą ku wielkiej przygodzie, zamieszkując w wiejskim gospodarstwie, bez prądu, bieżącej wody i... internetu! Farmerzy nie znają się wzajemnie, pochodzą z różnych środowisk, miast, reprezentują rozmaite zawody. Wśród nich są nauczycielka, leśnik, emerytowana policjantka czy właścicielka agencji reklamowej.

Nikt z nich nigdy nie pracował na Farmie i rzadko miał kontakt z gospodarskimi zwierzętami oraz pracą na roli, dlatego wszystkiego będą uczyli się od początku. To, co ich łączy, to chęć przeżycia przygody życia i sprawdzenia swoich możliwości w zupełnie nowym środowisku.

I właśnie w tym gronie znalazł się mieszkaniec naszego Pułtuska: Rafał Rzemek.

Tak przedstawiają go realizatorzy programu:

  •  tancerz z Pułtuska
  •  twierdzi, że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych
  •  w przyszłości chciałby być sławny i mieć swój program w telewizji
  • lubi, gdy w życiu coś się dzieje i nie ma nudy. Czy zadba o dobrą zabawę z innymi uczestnikami programu?

Widzowie każdego dnia od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 będą obserwować postępy farmerów, ale także zawiązujące się między nimi sojusze, przyjaźnie, a nawet uczucia. Nie zabraknie też chwil zwątpienia, kryzysów, kłótni i wzajemnych oskarżeń. Uczestnicy niejednokrotnie staną przed trudnymi wyborami. Walka o zwycięstwo będzie pełna wielkich emocji i zaskakujących zwrotów akcji! Co tydzień z programem pożegna się któryś z uczestników, a ostatecznie tylko jeden z nich zdobędzie tytuł Super Farmera i wielkie pieniądze!

Uczestników czeka sześć tygodni ciężkiej pracy i walki o przetrwanie w opuszczonym siedlisku położonym w leśnych ostępach Puszczy Noteckiej.

Pozbawieni kontaktu z otoczeniem będą musieli zadbać o gospodarstwo, zwierzęta i siebie nawzajem. Na farmie mają do dyspozycji ogród warzywny i drzewa owocowe - to jedyne pożywnie, które na nich czeka.

Do tego niewielka ziemianka z kilogramem mąki oraz kilka konserw mięsnych. Na pozostałe pożywienie, bezcenne smakołyki i rarytasy będą musieli sobie zapracować, próbując wygrać stawiane przed nimi zadania tematyczne związane z życiem na farmie i pracą na roli. Przed nimi zacięte pojedynki, ekscytujące starcia i wyzwania.

Nowe reality show „Farma” od 17 stycznia od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w Polsacie.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=4405637446159737&set=pb.100001405764143.-2207520000..&type=3

(.)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (7)

WYRÓŻNIONE KOMENTARZE

Pozostałe komentarze

aizusiannaaizusianna

0 4

SUPER WSPIERAMY ❤️

20:51, 10.01.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


WrrrrWrrrr

0 1

Jak to lubi to niech zapładnia, co Ci do tego!!

18:25, 11.01.2022

EdytaEdyta

1 2

Zazdrość zżera pułtuskie zera.

19:56, 11.01.2022

AjojAjoj

1 0

A mnie to w ogóle nie interesuje oglądanie *%#)!& w TV w *%#)!& tv.dorma spędzania czasu dla idiotow.wie Pan co to przekaz podprogowy w TV?pranie umysłu a Pan namawia do głupoty.debilizm.

18:28, 15.01.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu wpu24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

DK61 od Pułtuska do Serocka z drugą jezdnią?

To było wiadome od początku że dla miasta najważniejsze są te 2x2 pasy do serocka a nie obwodnica. No ale warto przypomnieć że niemalże wszyscy radni chcieli obwodnicę daleko od miasta chyba tylko po to żeby utrudnić życie mieszkańców.

Nie ta kolejność

16:34, 2026-06-25

Linia Zegrze – Pułtusk – Przasnysz w planie ZSK

Za trzydzieści parę lat jak dobrze pójdzie

Kris Ma

15:27, 2026-06-25

Kierowcy z Pułtuska mają wygodniejszą drogę

W artykule tylko brak informacji że na trasie 571 jadąc od Nasielska trwają prace drogowe ruch wahadłowy a w Starej Wronie jest całkowicie zamknięty przejazd trasy 571 w związku z pracą remontową która ma trwać jeszcze kilka miesięcy i trzeba jechać objazdami albo dokładając z 10km szosą do Jońca i s z powrotem do wrony bądź krótszą ale też kilku kilometrową drogami polnymi. Więc lepsza droga z Nasielska na Płońsk aby wjechać na 7

Mieszkaniec niedalek

08:23, 2026-06-25

Kupujesz te napoje? Wkrótce możesz zapłacić więcej

Ten rząd Tuska znowu sięga do kieszeni Polaków Najpierw zniszczyli służbę zdrowia przez takich doktorków Dawidków z legitymacją partyjną, którzy nielegalnie zarabiają po 2 miliony złotych rocznie, stworzyli w szpitalach VIP roomy dla własnej kliki aby bez kolejki na koszt podatnika realizować kosztowne usługi medyczne, ograniczyli Polakom limity na leczenie i diagnostykę Największa w historii dziura budżetowa nie wzięła się znikąd i to nie jest wynik niegospodarności to jest celowe wyrachowane działanie. Czy rządzą nami złodzieje?

Złoty Rydwan

05:55, 2026-06-25

0%