Zamknij

Kolejny mieszkaniec Pułtuska wystartuje w reality show

17:37, 10.01.2022 | .
Skomentuj Zdjęcie Rafała z Pułtuska- z profilu społecznościowego programu Farma
REKLAMA

Po Tomaszu Kowalskim, który udanie zaprezentował się w programie "Rolnik szuka żony", wkrótce w telewizji zobaczymy kolejnego pułtuszczanina.

Tym razem będzie to program zrealizowany przez telewizję Polsat.

Zobacz zwiastun

„Farma” to nowe reality show Telewizji POLSAT, w którym przyzwyczajeni do wygód i uroków wielkomiejskiego życia uczestnicy, będą musieli przetrwać w warunkach, jakich do tej pory nie znali. W przygodzie uczestnikom towarzyszyć będą Marcelina Zawadzka i Ilona Krawczyńska, które poprowadzą reality show.

Polsat zaprosił do programu ludzi, którzy świadomie porzucą swój nowoczesny styl życia i wyruszą ku wielkiej przygodzie, zamieszkując w wiejskim gospodarstwie, bez prądu, bieżącej wody i... internetu! Farmerzy nie znają się wzajemnie, pochodzą z różnych środowisk, miast, reprezentują rozmaite zawody. Wśród nich są nauczycielka, leśnik, emerytowana policjantka czy właścicielka agencji reklamowej.

Nikt z nich nigdy nie pracował na Farmie i rzadko miał kontakt z gospodarskimi zwierzętami oraz pracą na roli, dlatego wszystkiego będą uczyli się od początku. To, co ich łączy, to chęć przeżycia przygody życia i sprawdzenia swoich możliwości w zupełnie nowym środowisku.

I właśnie w tym gronie znalazł się mieszkaniec naszego Pułtuska: Rafał Rzemek.

Tak przedstawiają go realizatorzy programu:

  •  tancerz z Pułtuska
  •  twierdzi, że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych
  •  w przyszłości chciałby być sławny i mieć swój program w telewizji
  • lubi, gdy w życiu coś się dzieje i nie ma nudy. Czy zadba o dobrą zabawę z innymi uczestnikami programu?

Widzowie każdego dnia od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 będą obserwować postępy farmerów, ale także zawiązujące się między nimi sojusze, przyjaźnie, a nawet uczucia. Nie zabraknie też chwil zwątpienia, kryzysów, kłótni i wzajemnych oskarżeń. Uczestnicy niejednokrotnie staną przed trudnymi wyborami. Walka o zwycięstwo będzie pełna wielkich emocji i zaskakujących zwrotów akcji! Co tydzień z programem pożegna się któryś z uczestników, a ostatecznie tylko jeden z nich zdobędzie tytuł Super Farmera i wielkie pieniądze!

Uczestników czeka sześć tygodni ciężkiej pracy i walki o przetrwanie w opuszczonym siedlisku położonym w leśnych ostępach Puszczy Noteckiej.

Pozbawieni kontaktu z otoczeniem będą musieli zadbać o gospodarstwo, zwierzęta i siebie nawzajem. Na farmie mają do dyspozycji ogród warzywny i drzewa owocowe - to jedyne pożywnie, które na nich czeka.

Do tego niewielka ziemianka z kilogramem mąki oraz kilka konserw mięsnych. Na pozostałe pożywienie, bezcenne smakołyki i rarytasy będą musieli sobie zapracować, próbując wygrać stawiane przed nimi zadania tematyczne związane z życiem na farmie i pracą na roli. Przed nimi zacięte pojedynki, ekscytujące starcia i wyzwania.

Nowe reality show „Farma” od 17 stycznia od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w Polsacie.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=4405637446159737&set=pb.100001405764143.-2207520000..&type=3

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (7)

aizusiannaaizusianna

0 4

SUPER WSPIERAMY ❤️ 20:51, 10.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

OkOk

3 9

Hejterzy, podłe hieny, wredne małpy 20:52, 10.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


WrrrrWrrrr

0 1

Jak to lubi to niech zapładnia, co Ci do tego!! 18:25, 11.01.2022


EdytaEdyta

1 2

Zazdrość zżera pułtuskie zera. 19:56, 11.01.2022


AjojAjoj

0 0

A mnie to w ogóle nie interesuje oglądanie *%#)!& w TV w *%#)!& tv.dorma spędzania czasu dla idiotow.wie Pan co to przekaz podprogowy w TV?pranie umysłu a Pan namawia do głupoty.debilizm. 18:28, 15.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
0%