Zamknij

Pracownicy naszych DPS otrzymają gratyfikacje

16:38, 31.07.2020 | J.K
Skomentuj
REKLAMA

Wojewoda Mazowiecki podpisał 39 umów w ramach dotacji z rezerwy celowej na realizację zadań własnych jednostek samorządu terytorialnego.

Środki przeznaczone zostaną m.in. na przyznanie gratyfikacji osobom zatrudnionym w domach pomocy społecznej, ze szczególnym uwzględnieniem pracowników narażonych na negatywne skutki wystąpienia stanu epidemii wirusa SARS-CoV-2. Do naszego powiatu na ten cel trafi 189 300,00 zł.

- Na Mazowszu funkcjonuje 106 Domów Pomocy Społecznej, które w obliczu epidemii zmagają się z szczególnie trudną sytuacją. Przeznaczone środki zostaną przyznane m.in. na gratyfikację osób zatrudnionych, które w tym ciężkim czasie niosły pomoc potrzebującym. Kieruję słowa uznania do pracowników Domów Pomocy Społecznej, którzy z wielkim zaanagażowaniem, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo swoich podopiecznych przez cały ten okres, Dziękuje im, że byli tam gdzie ta pomoc była potrzeba, pokazując, że można sprawnie, w trudnej sytuacji zatroszczyć się o swoich pensjonariuszy  – podkreślił Konstanty Radziwiłł, Wojewoda Mazowiecki.

(J.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz