Zgłoszenie w sprawie kradzieży przesyłek kurierskich wpłynęło do Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie we wtorek 22 listopada br.
Sprawą kradzieży przesyłek kurierskich zajęli się policjanci z Wydziału Kryminalnego.
Z zebranych przez nich informacji wynikało, że do pierwszej kradzieży doszło pod koniec października. Wtedy to z zaplombowanej naczepy ciężarówki zginęły dwie przesyłki.
W kolejnych dniach ginęło coraz więcej paczek, 6, 7 aż w końcu 29. Łącznie podczas transportów przesyłek kurierskich pomiędzy magazynami zniknęły 44 przesyłki o wartości blisko 12 000 zł.
W wyniku czynności przeprowadzonych przez ciechanowskich policjantów część skradzionego mienia została odzyskana. Trzech z nich usłyszało zarzuty kradzieży z włamaniem natomiast jeden z zatrzymanych usłyszał zarzut paserstwa. O ich dalszym losie zadecyduje sąd.
Za przestępstwo kradzieży z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności, przestępstwo paserstwa jest zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności.
nadkom. Jolanta Bym
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Marznące opady deszczu
Wierzę w prognozy pogody, tak jak łgarzowi- mitomanomi Tuskowi.
Polak.
12:08, 2025-12-26
To zmieni codzienną jazdę. Nowe zasady na drogach
Czyli melepety w osobówkach wogole nie poradzą sobie z wyprzedzeniem🤣Nie potrafią zawrócić na trzy,a jak wyprzedzić🤣🤣🤣Czasem to widzę i zastanawiam się kto dał temu komuś prawko.Jak zjadę do krawędzi i zwolnię to wyprzedzaj,nie,melepeta się ciągnie czasami 30 na godz,zatrzymuje się i włączam awaryjne,żeby wkoncu wyprzedził to zatrzymuje się i patrzy🤦Dopiero jak wyjdę i pokaże to jedzie,czy tak ciężko ruszyć głową?No i to zazwyczaj Pancia w białym Suv-iku,dziesięć szali,nic nie widzi w tym kopcu,ale łona jadzie🤣🤣🤣
Kiero
11:27, 2025-12-26
Jak Pułtuszczanie przetrwają święta 2025?
J..ć markety gestapowskie, francuskie itp. Tylko polskie sklepy.
Polak
09:49, 2025-12-25
Biznesowa perła przy Jana Pawła II. Kto ją kupi?
Może w końcu jak sprzeda wypłaci zaległe pensje....bizmesmen
Biznes
21:46, 2025-12-24