Zamknij

Z transportu znikały przesyłki kurierskie. Pułtuszczanin brał w tym udział

14.06, 25.11.2022 . Aktualizacja: 14.11, 25.11.2022
Skomentuj [Canva] Zdjęcie poglądowe
REKLAMA

Policjanci z Wydziału Kryminalnego ciechanowskiej komendy zatrzymali czterech mężczyzn podejrzanych o przestępstwa przeciwko mieniu.

Zgłoszenie w sprawie kradzieży przesyłek kurierskich wpłynęło do Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie we wtorek  22 listopada br.

Sprawą kradzieży przesyłek kurierskich zajęli się policjanci z Wydziału Kryminalnego.

Dołącz do nas na Facebooku!Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Z zebranych przez nich informacji wynikało, że do pierwszej kradzieży doszło pod koniec października. Wtedy to z zaplombowanej naczepy ciężarówki zginęły dwie przesyłki.

W kolejnych dniach ginęło coraz więcej paczek, 6, 7 aż w końcu 29. Łącznie podczas transportów przesyłek kurierskich pomiędzy magazynami zniknęły 44 przesyłki o wartości blisko 12 000 zł.

Już następnego dnia ciechanowscy policjanci zatrzymali w związku z tą sprawą 4 mężczyzn w wieku 21, 29, 31 i 36 lat. Są to mieszkańcy pow. ciechanowskiego oraz pow. pułtuskiego.

W wyniku czynności przeprowadzonych przez ciechanowskich policjantów część skradzionego mienia została odzyskana. Trzech z nich usłyszało zarzuty kradzieży z włamaniem natomiast jeden z zatrzymanych usłyszał zarzut paserstwa. O ich dalszym losie zadecyduje sąd.

Za przestępstwo kradzieży z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności, przestępstwo paserstwa jest zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności.

nadkom. Jolanta Bym

Portal

wpu24.pl

Napisał o tym

pierwszy

 

(.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%