Zamknij

Zderzenie samochodu osobowego z ciężarowym

15:32, 14.09.2020 | Oficer prasowy KP PSP
Skomentuj
REKLAMA

W dniach 07.09.2020 r. – 13.09.2020 r. jednostki straży pożarnych z terenu powiatu pułtuskiego uczestniczyły w 12 zdarzeniach.

7 września

Jeden zastęp z OSP Grabówiec (4 ratowników) usunął plamę oleju na drodze powiatowej w miejscowości Grabówiec gm. Pułtusk.

9 września

Jeden zastęp z JRG (4 ratowników) został zadysponowany do pomocy Zespołowi Ratownictwa Medycznego w ewakuacji pacjenta z mieszkania w budynku wielorodzinnym w Pułtusku na ul. Kolejowej.

10 września

Jeden zastęp z JRG (4 ratowników) usunął skutki wypadku drogowego na DK 61 w miejscowości Kacice gm. Pułtusk. Samochodem osobowym, który wjechał do przydrożnego rowu podróżowała jedna osoba, która nie doznała obrażeń. Przypuszczalną przyczyną zdarzenia było niezachowanie zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

11 września

Dwa zastępy z JRG (8 ratowników) i jeden z OSP Trzciniec (3 ratowników) usunęły skutki wypadku drogowego w miejscowości Pułtusk na skrzyżowaniu ulic Białowiejskiej z Tysiąclecia. W wyniku zderzenia samochodu osobowego z ciężarowym ranna została jedna osoba. Przypuszczalną przyczyną zdarzenia było niezachowanie zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Jeden zastęp z OSP Obryte (4 strażaków) ugasił pożar rżyska na polu w miejscowości Obryte. Przypuszczalną przyczyną zdarzenia było zaprószenie ognia.

12 września

Jeden zastęp z JRG (4 ratowników) zostało zadysponowanych do pomocy Policji w otwarciu drzwi do mieszkania w budynku wielorodzinnym w Pułtusku przy ul. Mickiewicza.

Ponadto w analizowanych okresie jednostki straży pożarnej z terenu powiatu pułtuskiego 6-krotnie dysponowane były do usuwania owadów błonkoskrzydłych.

 

 

(Oficer prasowy KP PSP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

montermonter

0 0

Wypadek z ciężarówką był na Skrzyżowaniu ul Białowieskiej z Al. Kard. Stefana Wyszyńskiego. 18:23, 14.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz