Wojewoda Mazowiecki wraz z Mazowieckim Kuratorem Oświaty zaplanował w dniach 13–20 maja br. Mazowiecki Tydzień Bezpieczeństwa.
I taki właśnie Piknik Bezpieczeństwa odbył się dziś w Szkole Podstawowej w Świerczach.
Naszym celem jest, aby każdy uczeń i wychowanek, nawet najmłodszy przedszkolak wiedział, jak należy zachowywać się w różnych sytuacjach, których może doświadczyć w szkole i w środowisku oraz na drodze - informują organizatorzy.
W Świerczach przygotowano wiele atrakcji, które były okazją do przypomnienia i utrwalenia nawyków związanych z bezpieczeństwem. Zorganizowano m.in. zajęcia profilaktyczne o bezpieczeństwie na drodze i w szkole, czy szkolne konkursy o bezpieczeństwie. Dzieci utrwalały przepisy ruchu drogowego oraz zapoznały się z aktualnymi przepisami.
Wspierali ich nauczyciele, policjanci, strażacy i ratownicy medyczni.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu wpu24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Złe powietrze w powiecie pułtuskim
Złe to są ceny paliwa na stacjach paliw w powiecie pułtuskim
Złoty Rydwan
22:36, 2026-03-09
Zmiana w ratuszu w jeden dzień
A czyja to córka czy synowa ?
lolek
20:51, 2026-03-09
Przedszkole w Pułtusku mówi „stop zdjęciom dzieci”
Rodzice dostają duzo zdjęć dzieci wiec nie ma potrzeby ich dodatkowo publikowania na stronie :)
Rodzic
14:21, 2026-03-09
Przedszkole w Pułtusku mówi „stop zdjęciom dzieci”
Mądra decyzja.
Ja
12:12, 2026-03-09