Zamknij

Na co zwrócić uwagę przy wyborze sali weselnej?

08.12, 08.11.2022 .
Skomentuj https://stock.adobe.com/

Wesele to uroczystość, która wymaga szczególnej oprawy. Bardzo istoty jest zatem wybór odpowiedniej sali weselnej, która powinna spełniać oczekiwania pary młodej oraz zachwycić gości. Co wziąć pod uwagę przy jego dokonywaniu?

 

Co wziąć uwagę przy wyborze sali weselnej?

Wybór sali weselnej powinien uwzględniać wiele kwestii. Dla jednych bowiem najważniejszy jest jej wystrój, który musi umożliwiać zorganizowanie przyjęcia w określonym stylu. Dla innych najważniejsza jest z kolei wielkość sali weselnej, która powinna swobodnie pomieścić wszystkich gości oraz umożliwić im komfortową zabawę na sali do tańca. Co jeszcze może być istotne? Przede wszystkim szerokość oferty, ponieważ niektóre sale weselne oferują młodym również pokaz fajerwerków, czy tort weselny w cenie. Ważny jest także sposób ustawienia stołów, ponieważ niektórzy decydują się na posadzenie gości przy kilkuosobowych stolikach, a inni wybierają długie stoły, przy których zasiada cała rodzina.

Wybór sali weselnej - ceny

Dla wielu osób istotną kwestią przy wyborze sali weselnej są oczywiście ceny, które z reguły podawane są w formie opłaty od osoby. Ile obecnie kosztuje zatem wynajęcie sali weselnej? Ceny uzależnione są oczywiście od wielu kwestii, wśród których należy wymienić chociażby ilość gości, zakres umowy, czy standard oferowany przez dany lokal. Warto także mieć świadomość, że ceny wynajęcia sali weselnej mogą różnią się w zależności od pory roku. Przykładowo sale weselne Radom są zdecydowanie tańsze wczesną wiosną lub późną jesienią niż w miesiącach letnich, czyli szczycie weselnego sezonu. Ile wówczas należy zapłacić za wynajęcie? Latem należy liczyć się z kosztem od 250 złotych za osobę, w przypadku naprawdę wystawnych imprez cena może być nawet dwukrotnie wyższa.

Podsumowując należy stwierdzić, że wybór sali weselnej jest bardzo ważny, ponieważ zależy od niego nie tylko zadowolenie pary młodej, czy gości, ale również koszt imprezy. W efekcie warto porównać kilka możliwości i wybrać tę, która najlepiej pasuje do potrzeb.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%