Zamknij

Na jakie bonusy bukmacherskie mogą liczyć gracze w Noblebet?

00.00, 12.11.2022 materiał partnera
Screen

Zakłady bukmacherskie kojarzą się z ryzykiem, ale też często możemy otrzymać atrakcyjne bonusy. Co wiemy o bonusach bukmacherskich w Noblebet?

Zakłady bukmacherskie to ryzyko, aczkolwiek nie brakuje chętnych do podjęcia tego ryzyka. Wygrane, do których dochodzi, ogromnie działają na wyobraźnię. Nie bez znaczenia są też bonusy, których jest naprawdę sporo. Czy może być coś lepszego niż gra za pieniądze bukmachera? Oczywiście konieczne jest jeszcze dokonanie obrotu, ale to raczej zawsze schodzi na dalszy plan – liczą się środki na grę.

Duża konkurencja na rynku

Na rynku zakładów bukmacherskich dzieje się dużo. Jest wiele firm i ciągle mogą pojawiać się kolejne – wystarczy spełnić określone wymagania. Dla poszczególnych podmiotów nie jest to łatwa sytuacja, ponieważ bardzo trudno o zdominowanie rynku. Z perspektywy klientów nie można sobie wyobrazić niczego lepszego. Spora konkurencja oznacza zaciekłą walkę o klientów i pojawianie się atrakcyjnych propozycji.

Przykładem Noblebet

Kiedy podmiotów jest dużo, szybko może się okazać, że nawet mało popularna firma ma wiele do zaoferowania. Widać to choćby przy bukmacherze Noblebet.

Bukmacherzy głównie koncentrują się na nowych graczach i nie inaczej jest w przypadku tego podmiotu. Noblebet to jednak firma, w której można się poczuć po królewsku. Widzimy to już przy rejestracji konta – zainteresowani ofertą mogą skorzystać z ekskluzywnego pakietu powitalnego.

Standardem jest bonus od pierwszej wpłaty do jakiejś określonej kwoty. W Noblebet również mamy taki bonus, ale też trzeba skupić się na tym, co jest dalej – bonus od wpłaty nie musi wiązać się tylko z pierwszym przelewem.

W Noblebet bonus otrzymuje się także przy drugiej i trzeciej wpłacie!

Ile można otrzymać?

Maksymalna kwota, jaka może trafić na konto to 1500 zł. Składa się na to 100% od depozytu do 500 zł, 50% od depozytu do 800 zł i 100% od depozytu do 200 zł. Ważne – przy trzeciej wpłacie pieniądze muszą zostać wykorzystane na gry i sporty wirtualne. Jest więc pewne ograniczenie, ale to ograniczenie nie powinno stanowić większego problemu.

Ponadto dochodzi jeszcze obstawianie bez podatku 30 dni po rejestracji. Z tym że gra bez podatku możliwa jest przy zakładach kombinacyjnych z łącznym kursem minimum 2,20. Dodatkowo na kuponie należy umieścić minimum 3 zdarzenia.

Co dalej?

Skupianie się głównie na nowych klientach nie oznacza tego, że stali gracze mają prawo czuć się pominięci czy wręcz niedocenieni. Przykładem choćby korzystanie z aplikacji mobilnej. Aplikacja w zakładach mobilnych stała się standardem i firmy zachęcają do tego, aby grać niezależnie od miejsca, w jakim się znajdujesz. Zachęcać można na różne sposoby – w Noblebet znajdziemy bonus 20 zł za pierwszy zagrany zakład. Wymagania, jakie mamy spełnić to stawka, co najmniej 20 zł i kurs minimalny 2,00.

Ciekawą propozycją jest też np. bonus lojalnościowy. To pokazuje, jak poważnie traktowani są stali gracze. Zainteresowani mogą otrzymać 20 zł bonusu lub 50 zł bonusu. Co więcej, szansa na bonus jest raz w tygodniu. Wystarczy dokonać obrotu 350 zł lub 700 zł i pamiętać, że w pierwszym przypadku należy postawić minimum 5, a w drugim, co najmniej 10 kuponów. Okres rozliczeniowy rozpoczyna się w środę i kończy we wtorek. Bonusy lojalnościowe przyznawane są, co środę.

Firma widzi też popularność, jaką cieszy się sport elektroniczny. Najlepszy przykład – tygodniowy obrót wynoszący 150 zł to bonus o wartości 25 zł. Promocja rozpoczyna się w piątek i kończy we czwartek. Jeżeli zadanie zostaje wykonane, bonus znajdzie się na koncie w piątek po zakończeniu akcji.

Do promocji można podejść też w zupełnie inny sposób – jedną z propozycji Noblebet są “królewskie kursy”. Oferta ta jest równoznaczna, z tym że codziennie minimum jedno zdarzenie będzie mieć najlepszy kurs na rynku.

Wiele się dzieje

Widać wyraźnie, że stali gracze nie mają powodów do nudy. Ponadto wymienione promocje to oczywiście tylko przykłady. Noblebet to miejsce, gdzie dzieje się bardzo dużo. Zakłady bukmacherskie same w sobie stanowią sporą atrakcję, ale emocji nigdy dość.

Ważne jest też to, że kiedy tematem są promocje, trzeba także mieć na uwadze czas. Nikt nie mówi, że określone oferty nieustannie będą dostępne. Walka o klientów poprzez bonusy wydaje się koniecznością, ale nie oznacza to tego, iż nie można zrezygnować z niektórych propozycji. Do tego zawsze może pojawić się coś nowego. Wystarczy pomyśleć sobie o zbliżających się Mundial w piłce nożnej – bardzo możliwe, że wielu bukmacherów przygotuje na tę wydarzenie coś specjalnego. Pełny przegląd przewidywań typów na Mistrzostwa Świata w Katarze 2022 prezentują eksperci od zakładów sportowych. 

Śledzenie oferty i serwisów o tematyce bukmacherskiej

W Noblebet można znaleźć wiele ciekawych promocji, ale jednocześnie trzeba pamiętać o tym, że lepiej nie przywiązywać się do poszczególnych ofert. Chodzi o bycie na bieżąco. Równocześnie warto też śledzić serwisy poświęcone temu, co dzieje się w bukmacherskim świecie. Takie serwisy również są gwarancją wielu cennych wiadomości i Noblebet kod promocyjny jest tego świetnym przykładem.

Firma Polski bukmacher (stronę www.noblebet.pl) jest legalnie działającym zakładem, posiada licencję na organizację zakładów wzajemnych od Ministra finansów numer PS4.6831.28.2017 wydaną 3 stycznia 2019 r.

 Zakłady bukmacherskie dozwolone są dla osób, które ukończyły 18 lat. Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie!

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%