Zamknij

Próbował uprowadzić 11-letnią dziewczynkę! Trwa policyjna obława

11:57, 13.05.2021 | J.K
Skomentuj
REKLAMA

Osoba poszukiwana to 40-latek o krępej budowie ciała i ciemnych, krótkich włosach. Jak podaje portal esopot.pl, mężczyzna może odpowiadać za zaatakowanie kobiety oraz próbę uprowadzenia 11-letniej dziewczynki. Nastolatce udało się uciec i nie zagraża jej niebezpieczeństwo. 

- Policjanci poszukują mężczyzny, który może mieć związek z przestępstwami przeciwko życiu i zdrowiu, do których doszło 12 maja 2021 r. na terenie powiatu gdańskiego. Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę ze zdjęcia i ma informacje o miejscu jego pobytu, proszony jest o kontakt z policją pod numerem alarmowym 112 - informuje st. asp. Karina Kamińska z Zespołu Prasowego KWP w Gdańsku.

Dzisiaj w godzinach popołudniowych na ulicach Sopotu i województwa pojawiły się uzbrojone patrole policji. Z informacji jakie przekazało Trojmiasto.pl - Wszystko wskazuje na to, że blokady dróg w Trójmieście nie przyniosły zamierzonego efektu.

Sierż. szt. Anna Banaszewska-Jaszczyk z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku :

"Jeśli ktoś widział mężczyznę: wiek ok. 30 lat, krótkie, ciemne włosy, spodnie typu moro, lewa ręka owinięta bandażem, który poruszał się pojazdem marki Opel Vectra koloru niebieskiego, proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką policji lub po numer alarmowy 112"

Policja apeluje o zgłaszanie się osób, które rozpoznają mężczyznę pasującego do przekazanego opisu. 

(J.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

Andrzej Andrzej

0 0

Tu piszą że 40, tu że 30. Jak zaatakował kobietę to raczej nie pedofil. Tylko były. 16:58, 14.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%