Zamknij

Radio Maryja uczy "jak być dobrą żoną w sypialni". Przekonuje również, że...

18:15, 20.07.2021 | Źródło: Wirtualna Polska
Skomentuj Zdjęcie ilustracyjne. Fot. pixabay.com/pl/
REKLAMA

Radio Maryja podczas jednej ze swoich audycji poruszała wątek edukacji seksualnej i współżycia w małżeństwie. Audycji w toruńskiej rozgłośni wywołała burzę w Internecie.

O głośnej audycja Radia Maryja napisał portal Wirtualna Polska. 

Program prowadzili Danuta i Piotr Sobolowie. Sobolowie od lat są związani z katolickim wychowaniem seksualnym. W swojej audycji edukowali małżeństwa. 

W trakcie audycji poruszono temat antykoncepcji, "jedności małżeńskiej" czy obowiązków, jakie ciążą na mężu i żonie. Toruńska rozgłośnia udzielała również rad "jak być dobrą żoną w sypialni".

Padło tam kilka kontrowersyjnych tez. 

- Żona nie może uważać swojego męża za agresora, czy potencjalnego gwałciciela. Ma on prawo (mąż - przyp. red.) domagania się od żony współżycia seksualnego - czytamy na portalu Wirtualna Polska. 

Prowadzący przekazali, że sypialnia jest "jednym z ołtarzy", kobieta zaś to "sanktuarium życia". Mówili również o życiu w trójkącie, czyli życiu dwojga małżonków z Bogiem. 

- Kochani małżonkowie, kiedy zamykamy drzwi sypialni Duch Święty z niej nie wychodzi - cytuje słowa, które padły na antenie radia Wirtualna Polska.

Przekonywano także, że "trudny małżonek to prawdziwy dar od Pana Boga i ogromne wyróżnienie". Zdaniem prowadzących osoby żyjące z trudnym partnerem czy partnerką powinny czuć się wyróżnione. 

(Źródło: Wirtualna Polska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (3)

memriTVmemriTV

1 0

Katolicka Al-Dżazira.
KK już kilka razy popełniał błędy w tych sprawach: przyczynił się do rozwoju HIV w Afryce, dzięki byciu przeciwko gumkom. Brał udział w zastąpieniu skutecznych medycznych programów przeciwdziałania bezpłodności, programami "naprotechnologii", które SĄ kompletnie bezsktuczene i bezwartościowe w tej materii. Może warto się otrząsnąć i w kwestiach ciała zaufać nauce? 11:41, 21.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

elomortadeloelomortadelo

0 0

sporo kobiet dziewczyn w polsce chce łączyć podejście zachodnie, niezależność, przywileje, emancypację, z konserwatyzmem. Łączą najgorsze cechy z obu ideologii: wyzwolenie obyczajowo-seksualne, ale chętne uzależnienie finansowe od mężczyzny. Z tego wychodzą patologie, "kupczenie dvpą", samotne matki, rozwody. Ja wiem drogie Panie, że demografia jest po Waszej stronie, ale robicie krzywdę sobie i swoim dzieciom. Albo role w związku są równe albo podzielone zgodnie z naturalnymi predyspozycjami płci. System jest po waszej stronie i nie wykorzystujecie go do długofalowego szczęścia, ale chwilowych zysków i zaspokojenia tymczasowych potrzeb.

KK i to radio są niemodne u młodych i słuchane głównie przez emerytów. Ten przekaz nie trafi do grupy docelowej. Cokolwiek będzie forsował, to właśnie od tego młodzi się odsuną i powiedzą "fujka". 12:08, 21.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Andrzej Andrzej

1 0

Może "Tatuś Rydzyk" to niech najpierw siebie nauczy skromności, pokory a przede wszystkim przyzwoitości, ten opętany dziad 😠. A potem innym mówi co mają robić 😠. Ta rozlazła karykatura 😠. 23:26, 21.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%