Urząd Gminy Zatory apeluje do mieszkańców o zachowanie szczególnej czujności i dokładne sprawdzanie otrzymywanych dokumentów.
Oszustwa polegają na przesyłaniu faktur, które do złudzenia przypominają oryginalne dokumenty za wodę.
✅ pieczątkę,
✅ czytelny podpis wystawiającego,
✅ formę dostarczenia: listownie, osobiście przez pracownika lub elektronicznie po pisemnej zgodzie.
Jeśli masz wątpliwości co do autentyczności faktury, skontaktuj się bezpośrednio z Urzędem Gminy Zatory.
Oszustwa tego typu mogą prowadzić do utraty pieniędzy, dlatego warto zachować szczególną ostrożność i informować sąsiadów o możliwym zagrożeniu.
zatorzanin00:47, 18.12.2024
Reklamy zabijają treści. Kto ma nad tym wszystkim pieczę.
Pozostałe komentarze
giń12:36, 21.12.2024
kurrrrwo śmieciu. Jedyny istotnmy temat który pasuje na głownej stronie i jest z powiatu
> *%#)!& reklamę na całą stronę nie do zniwelowania
Wielki dramat w lutym, zielony raj w sierpniu
A może napiszesz redaktorku o wyciętych najstarszych 100 letnich drzewach nad kanałkiem, które władze wycięły pod pozorem rewitalizacji kanałków?? Ktoś pewnie miał biznes żeby to zrobić prawda.😡
Sorenty
10:45, 2025-08-27
Zakaz parkowania na Rynku 30 sierpnia
Kiedy Władze miasta zaczną zarabiać na najdlyzszym parkingu w Polsce.Ale co tam bogatemu wolno.Dzialdowo ma płatny parking w rynku nie duże opłaty ale są.Byly by pieniądze na sprzątanie mi.asta.Wczoraj koszenie przy drodze krajowej zrobili trawa fruwa od przejeżdżających ciężarówek. ZARAZ STUDZIENKI BEDA ZAOCHABE TO JES WSPOLPRACA DRIG KRAJIWYCH Z MIASTEM.brawo wy.
J..
07:06, 2025-08-27
Strażacka moc z Pokrzywnicy!
ale sigmy
Borys
21:09, 2025-08-26
✝️ Historyczna decyzja radnych w Makowie!
Choroby psychiczne i wiara wzmacniane przez symboliczne umocowanie w uchwałach? Quo vadis... Nic śmieszniejszego i ani głupszego nie przeczytałem od 20 lat
quo vadis
19:58, 2025-08-26