Zamknij
REKLAMA

W Pułtusku Karta Dużej Rodziny jest dostępna w ponad 30 punktach

10:00, 13.09.2021 | J.K
Skomentuj Zdjęcie autorstwa Craig Adderley z Pexels
REKLAMA

Karta Dużej Rodziny to system zniżek i dodatkowych uprawnień dla rodzin 3+ zarówno w instytucjach publicznych, jak i w firmach prywatnych.

Posiadacze KDR mają możliwość tańszego korzystania z oferty podmiotów m.in. z branży spożywczej, paliwowej, bankowej czy rekreacyjnej.

Aktualnie w ramach programu KDR zniżki dla rodzin wielodzietnych oferuje ponad 3,8 tysiąca firm i instytucji w ponad 16 tys. lokalizacji. Do tej pory wydano również ponad 1,9 mln kart, w tym 1,14 mln dla dzieci i 0,77 mln dla rodziców.

O KDR może aktualnie starać się każdy rodzic, który kiedykolwiek posiadał na utrzymaniu minimum 3 dzieci

W Pułtusku z Karty Dużej Rodziny jej posiadacze mogą skorzystać głównie i przede wszystkim w wytypowanych punktach samego miasta.

Lokalizacja miejsc ulgowych wskazuje także tereny pozamiejskie, ale są to np. stacja Orlen w Pniewie, czy zakup biletu kolejowego w Świerczach.

Najwięcej lokalnych ofert zniżek oferuje w naszym mieście dział usługi - 12. Te udzielane są w banku PKO BP, Santander - ale uwaga - chodzi np. o zniżki przy kredytach czy zakładaniu kont. Podobnie działa PZU.

W 5 punktach miasta można natomiast kupić tańszą odzież i obuwie.

W sklepie 5.10.15 zapłacimy 10% mniej, a w CCC w Vendo Parku - 5%. 7% zniżki dla posiadaczy KDR na cały asortyment obowiązuje w sklepie KAKADU. Salon Coccodrillo z ul. Świętojańskiej oferuje 15% rabatu na produkty nieprzecenione, dostępne w salonach stacjonarnych Coccodrillo i sklepie internetowym coccodrillo.eu w Polsce.

10% upustu oferuje firma Błyskotliwi z ul. Mickiewicza na usługi prania dywanów, tapicerki meblowej, tapicerki samochodowej, wózków dziecięcych, fotelików samochodowych itp.

Ofertę dla Dużych rodzin mają też salony telefonii komórkowej: Play, T-Mobile i Orange na ul. Świętojańskiej.

Szukając pomocy lekarza, warto pamiętać, że posiadacze Karty Dużej Rodziny uprawnieni są do 15% zniżki na wszystkie badania laboratoryjne wykonywane przez Partnera Alab laboratoria - czyli konkretnie zniżki musi udzielić grupa Gajda - Med.

Na pewno zapłacimy mniej za zakup paliwa na stacjach paliw Orlen (8 gr/l) czy Lotos (5gr/l).

Jednostkowo można skorzystać ze zniżek "kulinarnych".

KDR preferują jedynie dwie lodziarnie: Bosko i Lodowa Królowa. Fast foody typu McDonald posiadają zniżki na Kartę Dużej Rodziny na wybrane produkty, ale... na zestaw dziecięcy niestety zniżki nie ma. Jednak np. na produkty typu hamburger, mc’wrap itp. już tak - pod warunkiem, że nie są to zestawy powiększone.

Warto mieć w pamięci, że KDR da też zniżki w Lidlu (10%).

Do Muzeum Regionalnego bilet wstępu po okazaniu KDR zakupimy w cenie biletu ulgowego.

 

10% zniżki dla każdego posiadacza Karty Dużej Rodziny oferuje sklep Martes Sport Pułtusk, a 15% rabatu można otrzymać na wszystkie produkty M&T blindS wraz z montażem i serwisem, jeśli zdecydujemy się na ich zakup w siedzibie firmy w Przemiarowie.

 

(J.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%