Policjanci zatrzymali kompletnie pijaną 34-latkę. Kobieta podejrzewana jest o nieumyślne spowodowanie śmierci. Do wypadku doszło dzisiejszej nocy na terenie pow. pułtuskiego. Policja apeluje o bezwzględny zakaz wsiadania za kierownicę po wcześniejszym spożywaniu alkoholu.
Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego pułtuskiej komendy, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Pułtusku, wyjaśniają okoliczności zdarzenia do jakiego doszło na jednej z posesji w powiecie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 34-letnia kobieta kierując citroenem najechała na 60-latka. Niestety na skutek poniesionych obrażeń mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Okazało się, że kierująca autem była nietrzeźwa. Przeprowadzone badanie wykazało blisko 4 promile alkoholu w jej organizmie. Została zatrzymana i przewieziona do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty.
Policjanci proszą o zachowanie zdrowego rozsądku - niedopuszczalne jest prowadzanie pojazdu po jakiekolwiek dawce alkoholu!
Apelujemy do wszystkich: piłeś alkohol – nie wsiadaj za kierownicę! Jeżeli jesteś świadkiem takiego zachowania – reaguj i nie dopuść do tragedii! Od naszej postawy może zależeć czyjeś życie!
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu wpu24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
To szczepienie wkrótce będzie obowiązkowe
I od tego jest właśnie rodzic i szkoła. W moich czasach organizowano kampanie informacyjne, spotkania pozalekcyjne z zaproszoną osobą i poświęcano godziny wychowawcze żeby edukować o zagrożeniach o HPV, HIV, wenerykach, narkotykach itp. program edukacji nie przewidywał na to czasu wcale. Teraz jest od tego m. in. przedmiot opcjonalny edukacji zdrowotnej, który husaria zatwardziale neguje i rezygnuje.
quo vadis
11:57, 2025-10-25
Wielka zmiana od grudnia! Pułtusk zaskakuje
Błagam Was misiaczki poinstruujcie się że wszystko co tam zbierzecie w jednym miejscu przed wniesieniem do siebie bardzo skurpulatnie należy rozłożyć i wyczyścić. Ewentualny koszt odpluskwiania mieszkania i leczenia może wynieść więcej niż nowy komplet mebli i agd. Nawet jeśli rzeczy wydaja sie na oko czyste. Gdyby wokół tego rozwinęło się community odnawiające rzeczy i wspierające się byłoby pięknie. Chytry straci kilka razy
rulon
11:44, 2025-10-25
Mieszkania w Pułtusku drożeją?
Jescze niedawno "normalne" było że mieszkania były sprzedane przed rozpoczęciem budowy. Obecnie zalegają w biurach deweloperów lub pośredników niesprzedane, niewynajmowane. Po kilkunastu miesiącach bezruchu przez złodziejskie apetyty na marze, zaczęli kruszyć ceny. No i nie. Twoja *%#)!& kostka z PRL bez remontów czy nieskończona stodoła w *%#)!& superunkach za stawem nie są warte pół miliona
lelkek
11:28, 2025-10-25
Pułtusk zbroi się na trudne czasy – projekt OC
Niezłe zdziwko musiał mieć wydział zarządzania kryzysowego jak przy dwudziestym liczeniu schronów i remamencie magazynu w Pułtusku nic nie przybyło ani się nie rozmnożyło i trzeba zacząć pracować
xxxxxxddddd
11:07, 2025-10-25