Zamknij

Nielegalne automaty zatrzymane przez KAS i Policję

09:43, 15.10.2020 | Źródło: Izba Administracji Skarbowej w Warszawie
Skomentuj
REKLAMA

31 automatów do urządzania nielegalnych gier hazardowych zabezpieczyła mazowiecka Krajowa Administracja Skarbowa (KAS), we współpracy z Policją.  W jednym z lokali funkcjonariusze znaleźli również amfetaminę, marihuanę i ecstasy.

 

Mazowiecka KAS, wspierana przez funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie, KPP w Ostrowi Mazowieckiej i KPP w Garwolinie, zabezpieczyła w 5 lokalach 31 nielegalnych automatów oraz dowody rzeczowe (m.in. klucze do kasowania punktów w automatach, telefony komórkowe i pieniądze, które pochodziły od graczyi przeznaczone na wygrane).

 

 Podczas przeszukania, w jednym z lokali, funkcjonariusze znaleźli również amfetaminę, marihuanę i tabletki ecstasy.

 W jednym z miejsc, KAS już wcześniej wykryła nielegalne automaty. Właściciel lokalu nie spodziewał się kolejnej kontroli i wznowił działalność.

 Za posiadanie nielegalnych automatów grożą kary w wysokości 100 tys. zł od jednego urządzenia. Taką karę pieniężną może ponieść nie tylko właściciel nielegalnych automatów, ale także osoba, która wydzierżawia lub wynajmuje lokal, w którym umieszczane są nielegalne automaty. Za organizowanie gier hazardowych oprócz grzywny, grozi również kara pozbawienia wolności do 3 lat lub obie kary łącznie.

(Źródło: Izba Administracji Skarbowej w Warszawie)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz