Zamknij
REKLAMA

Uniwersalne prezenty dla noworodka i jego rodziców

10:17, 14.07.2022 | .
Skomentuj

Gdy w rodzinie pojawia się dziecko, bliscy odwiedzają młodych rodziców, by móc poznać maluszka. Zwyczaje nakazują, żeby przyszli oni z upominkami dla dziecka, jednak ich wybór, w szczególności dla osób, które same nie mają dzieci, może być trudny. Jak znaleźć coś praktycznego, z czego młodzi rodzice rzeczywiście skorzystają, a jednocześnie będzie to eleganckim prezentem? Oto kilka propozycji takich właśnie przedmiotów, których przy małym dziecku nigdy za wiele.

Kocyk

Kocyk dla małego dziecka powinien być w odpowiednim rozmiarze, a także zostać uszyty z naturalnych, w pełni hipoalergicznych materiałów delikatnych dla wrażliwej skóry malucha. Tymczasem małe dzieci potrzebują całej masy kocyków. Przydają się one w domu i na spacerach, w samochodzie, w ciepłe noce, jak i podczas drzemki w ogrodzie. Szeroki wybór pięknych kocyków dziecięcych jak produkty ze strony https://www.wozki-foteliki.pl/127-kocyki umożliwia wybór trafionego prezentu dla każdego dziecka.

Pościel lub śpiworek

Niemowlęta często brudzą pościel, ulewając mleko, albo przyczyniając się do wypadków związanych z zawartością pieluchy. Komplet pościeli lub śpiworek do spania to zawsze dobry pomysł na prezent. Przed jego wyborem warto jednak dopytać rodziców dziecka o rozmiar używanej pościeli.

Książeczki dla dzieci

W świecie, w którym pełno jest świecących i grających zabawek dla dzieci, książki bywają zapominane, a przecież potrafią one jak nic innego rozwijać dziecięcą wyobraźnię. Wybierając książeczkę dla niemowlaka, koniecznie należy dopasować ją jednak do jego wieku. Propozycje dla noworodków wykonywane są często z miękkich tkanin dla bezpieczeństwa dziecka i zawierają kontrastowe ilustracje dla rozwijającego się wzroku maluchów.

Kosmetyki do kąpieli

Nawet jeśli rodzice dziecka dostali już kilka zestawów kosmetyków do kąpieli, prędzej czy później z pewnością skorzystają z każdego z nich. Wiele kosmetyków tego typu pakowanych jest w ozdobne zestawy prezentowe właśnie na tę okazję. Przy wyborze koniecznie należy zwrócić uwagę na oznaczenia wieku dziecka oraz hipoalergiczność produktu. Jeśli na opakowaniu pojawia się oznaczenie 0+, z kosmetyku może korzystać dziecko już po narodzinach.

Pieluchy

Mogłoby się wydawać, że paczka pieluch nie jest zbyt eleganckim prezentem, jednak w rzeczywistości jest to jedna z najbardziej praktycznych rzeczy, jakie można podarować rodzicom niemowlaka. Jeśli nie ma się pomysłu na wyjątkowy prezent, nie warto szukać czegoś na siłę. Pieluchy z całą pewnością się przydadzą i to w każdej ilości.

 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (2)

AnielaAniela

0 0

Moja przyjaciółka dostała ode mnie jeszcze przed narodzinami maluszka pościel z Sensillo. Takich rzeczy nigdy za wiele moim zdaniem :) 09:42, 15.07.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

xdxd

0 0

okno życia 15:54, 15.07.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%