Zamknij

Szanowni Pracownicy Służby Zdrowia

10:47, 16.10.2020 | J.K
Skomentuj
REKLAMA

wspomnienie św. Łukasza, patrona służby zdrowia jest dniem, w którym kierujemy podziękowania i życzenia do wszystkich pracowników służby zdrowia. W imieniu Samorządu Gminy Pułtusk składamy wyrazy uznania i wdzięczności za służbę na rzecz drugiego człowieka.

Lekarze, pielęgniarki, salowe, ratownicy medyczni i laboranci każdego dnia  poświęcają się dla naszego zdrowia. W tym roku, święto to ma charakter szczególny.  Widzimy jak cały świat, a w pierwszej kolejności personel medyczny, z wielką determinacją i odwagą walczy z pandemią koronawirusa. Narażając własne życie, pracownicy Służby Zdrowia są na pierwszej a zarazem ostatniej linii obrony. Służba drugiemu człowiekowi  wymaga aktualnie jeszcze większego poświęcenia i empatii. 

„Jeden doświadczony lekarzvwart jest stu wojowników.” -Homer

W dniu patrona służby zdrowia św. Łukasza – ewangelisty i lekarza, serdecznie dziękujemy za trud i serce, jakie na co dzień wkładacie w niesienie pomocy innym oraz profesjonalne podejście i zaangażowanie w misję wspierania oraz ratowania zdrowia społeczeństwa.

Składamy życzenia wszelkiej pomyślności w życiu osobistym, a największą nagrodą za codzienną pracę niech będą wdzięczne uśmiechy pacjentów.

Przewodniczący Rady Miejskiej w Pułtusku Ireneusz Purgacz

Burmistrz Miasta Pułtusk Wojciech Gregorczyk

(J.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

JarosławRydzykJarosławRydzyk

0 0

Godna pochwały odmiana w stosunku do szczujni tvp1 i obwiniania lekarzy/pielęgniarek o problemy z walką z COVID19.
Ja od siebie życzę im jeszcze żeby Pan Gajda nie traktował najniższego personelu medycznego jak gówno, zadbał o odpowiednią liczbę pielęgniarek/położnych/ratowników tak, żeby żyć w zgodzie z regulaminem i kodeksem pracy oraz wynagradzał je nie gorzej niż Biedronka swoich kasjerów. Myślę że to byłoby namacalny, realny sposób odwdzięczenia się za ich pracę.

Życzę Wam żeby OZZPiP i OZZRM wyhodowały sobie jaja i broniły praw swoich podopiecznych. I jeszcze żeby lekarze też dostrzegli, że bez podstawowego personelu nic nie są w stanie zdziałać. 11:23, 16.10.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz