Zamknij

Na wezwanie weszli do zimnej Narwi

11.56, 21.01.2023 . Aktualizacja: 11.57, 21.01.2023
Skomentuj Zdjęcia: CN-B Feniks Pułtusk
REKLAMA

Challenge to po polsku wyzwanie. To też popularna na profilach społecznościowych forma wezwania znajomych i przyjaciół do wykonania określonego zadania.

W takich challeng`ach wielokrotnie uczestniczyli np. pułtuscy strażacy wspierając akcje zbiórki środków finansowych do chorych dzieci.

Ale są też wyzwania w mniejszych społecznościach.

Taki los spotkał pułtuskich, umundurowanych uczniów CN-B Feniks im. 13 Pułku Piechoty.

Centrum Naukowo-Biznesowe Feniks prowadzi w całym kraju 12 szkół mundurowych.

Mundurowe licea ogólnokształcące CN-B Feniks to nie tylko przygotowanie do służby mundurowej, ale przede wszystkim przygotowanie do życia dorosłego, pełnego wyzwań. Oddziały szkoły funkcjonują w Białymstoku, Ciechanowie, Gdańsku, Iławie, Kętrzynie, Olsztynie, Ostrołęce, Płocku, Pułtusku, Radomiu, Starogardzie Gdańskim i Wyszkowie. W trakcie nauki uczniowie zdobywają niezbędną wiedzę oraz umiejętności praktyczne przydatne w przyszłej służbie w różnych formacjach mundurowych.

W tej społeczności zrodziła się inicjatywa „hartowania ciała”. Uczniowie i nauczyciele nawzajem nominują się do …zimowych kąpieli!

Naszych uczniów do wspólnej zabawy zaprosili uczniowie szkoły z Kętrzyna. My, już po wykonaniu zadania, nominowaliśmy sąsiadów z Ciechanowa.

Dołącz do nas na Facebooku!Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

 

(.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%