Pierwsza zaplanowana inwestycja to przebudowa drogi powiatowej relacji Lipniki Stare – Przewodowo. Obecnie w miejscu projektowanego przedsięwzięcia znajduje się droga o nawierzchni żwirowo-piaskowej grubości 0,10 – 0,15 m.
Przebudowa polegać będzie na wykonaniu nowej konstrukcji jezdni o nawierzchni utwardzonej o szerokości 5,50m wraz z poboczami o maksymalnej szerokości 0,75m. 
Druga inwestycja dotyczy kompleksowej przebudowy drogi powiatowej nr 2422W na odcinku Strzegocin-Szyszki-Begno. Droga łączy gminy Gzy i Świercze.
Prace dotyczą aż trzech odcinków:
Przebudowa polegać będzie na wykonaniu nowej konstrukcji jezdni, wraz z poszerzeniami na łukach, odtworzeniu istniejących rowów drogowych ziemnych do odwodnienia drogi, wykonaniu poboczy gruntowych z mieszanki kruszyw o szerokości 1,00 m lub 1,50 m, przystanków autobusowych wyznaczonych na jezdni wyposażonych w perony utwardzone z betonowej kostki brukowej, wykonaniu chodnika z kostki betonowej o szerokości w świetle 2,00 m przy jezdni.

Mieszkańców ucieszy zapewne, że zostaną wybudowane zjazdy utwardzone betonem asfaltowym lub kruszywem w granicach pasa drogowego na całym odcinku drogi objętej przebudową, przebudowę zjazdów w drogi wewnętrzne inne (wykonanie nowej nawierzchni i korektę łuków), wykonanie stałej organizacji ruchu w tym oznakowania pionowego i poziomego oraz wykonanie systemu odwodnienia drogi.
[DW]10960[/DW]
Andrzej09:55, 03.08.2022
A kiedy, kuźwa, nasza z Prusinowic do Gaju ??????????❓❓❓❓❓❗❗❗❗❗Ten K O S Z M A R ??????????❓❓❓❓❓❗❗❗❗❗Kiedy naprawa tych koszmarnych PROWIZOREK w postaci nieprzejezdnych łat ??????????❓❓❓❓❓❗❗❗❗❗Bo robotnikom nawet się nie chce łatać po ludzku. Nakładają masę łopatą, UBIJAJĄ ŁOPATĄ (❗❗❗❗❗) i zostawiają niczym krowa łajno. Nie znają walca do ubijania, zrzynarki do ścinania nadmiaru. Prymitywnie. Tu potrzeba niemieckiego nadzoru. Za to dostają 3,5 tyś miesięcznie. Ja bym tysiąca nie dał. Podobnie jak Niemcy.
n15:12, 03.08.2022
Takie operacje nawet na naszej DK61 odjaniepawlają xD True story
monter14:46, 03.08.2022
Ok te drogi są potrzebne. T?ylko kiedy wreszcie odcinek Pułtusk - Psary (z drogą dla rowerów) ?
n15:11, 03.08.2022
Widzę silne lobby obryckie działa. Się pije wiadomo z kim, wiadomo kto
Wojciech16:53, 04.08.2022
Do Psar droga doskonała nie ma co narzekać szeroka rowniutka tylko gnac
Groźny wypadek pod Pułtuskiem
Ale nie przez zwierzęta, tylko przez stada *%#)!& którzy, jak zobaczą tabliczkę "koniec terenu zabudowanego"- to mało jeden drugiemu na dach nie wjadą w jakimś amoku wyprzedzania. Dzikie stado, jazda na zderzaku, aż dwa wzgórza ograniczające widoczność.. i tak na styk. To nie dzikie zwierzęta są winni tylko dzikcy ludzie.
Jeżdżę tędy codzienn
12:43, 2025-12-28
Dożywotni zakaz i konfiskata auta. Rewolucja!
Jak przejechac nie slalomem miedzy koleinami, dziurami i brudem na drodze doslownie wszedzie wokół Pułtuska? Wszędzie obwodnica. wszedzie poprute. Slalomem tylko
slalomem
17:12, 2025-12-27
Marznące opady deszczu
Wierzę w prognozy pogody, tak jak łgarzowi- mitomanomi Tuskowi.
Polak.
12:08, 2025-12-26
To zmieni codzienną jazdę. Nowe zasady na drogach
Czyli melepety w osobówkach wogole nie poradzą sobie z wyprzedzeniem🤣Nie potrafią zawrócić na trzy,a jak wyprzedzić🤣🤣🤣Czasem to widzę i zastanawiam się kto dał temu komuś prawko.Jak zjadę do krawędzi i zwolnię to wyprzedzaj,nie,melepeta się ciągnie czasami 30 na godz,zatrzymuje się i włączam awaryjne,żeby wkoncu wyprzedził to zatrzymuje się i patrzy🤦Dopiero jak wyjdę i pokaże to jedzie,czy tak ciężko ruszyć głową?No i to zazwyczaj Pancia w białym Suv-iku,dziesięć szali,nic nie widzi w tym kopcu,ale łona jadzie🤣🤣🤣
Kiero
11:27, 2025-12-26