Zamknij

Wyłudził kody blik i sporo zarobił

kom. Milena Kopczyńska kom. Milena Kopczyńska 12.48, 14.11.2022 . Aktualizacja: 12.48, 14.11.2022
Skomentuj
REKLAMA

Kronika KPP Pułtusk

7.11. Pułtusk – 23-letnia mieszkanka Pułtuska kierowała rowerem po drodze publicznej nie stosując się do orzeczonego przez Sąd Rejonowy w Pułtusku zakazu kierowania pojazdami rowerowymi.

7.11. Pułtusk – 41-letni mieszkaniec pow. ostrołęckiego kierował pojazdem mechanicznym po drodze publicznej pomimo decyzji o cofnięciu uprawnień wydanej przez Urząd Miejski w Ostrołęce.

7.11. Mierzęcin – Nieznany sprawca działają pod pozorem zakupienia rzeczy od zgłaszającego, pozyskał dane do jego konta bankowego i po ich przełamaniu dokonał przejęcia pieniędzy w kwocie blisko 300 zł, tytułem ubezpieczenia przesyłki, działając na szkodę 34- letniego mieszkańca powiatu pułtuskiego.

10.11. Pogorzelec – Nieznane osoby wykorzystując chwilową nieobecność osoby, z wnętrza niezamkniętego samochodu dostawczego, zabrały w celu przywłaszczenia telefon, powodując straty o wartości 1 tys. zł. na szkodę 31- letniego mieszkańca Wołomina.

11.11. Pułtusk – Nieznany sprawca posługując się na portalu internetowym danymi 43-letniej mieszkanki Białegostoku, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej doprowadził do niekorzystnego rozporządzenia mieniem 37-letnią mieszkankę Pułtuska, w ten sposób, że dokonał wyłudzenia danych dotyczących konta bankowego a następnie przy użyciu pozyskanych blików dokonał wypłaty pieniędzy o łącznej kwocie 2 tys. zł. na szkodę ww.

11.11. gm. Zatory – Nieznany sprawca po uprzednim podważeniu drzwi wejściowych dostał się do wnętrza wiaty skąd zabrał w celu przywłaszczenia odkurzacz basenowy, pompy basenowe, myjkę ciśnieniową, dmuchawę do liści oraz komplet kluczy nasadowych, wszystko o łącznej wartości 35 tys. zł, działając na szkodę 49- letniej mieszkanki pow. pułtuskiego.

12.11. Pułtusk – 28- letni mieszkaniec Pułtuska kierował rowerem po drodze publicznej będąc w stanie nietrzeźwości, wynik 0,80 mg/l.

 

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%