Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad zaprasza do udziału w badaniu skierowanym do użytkowników dróg krajowych, które dotyczy kwestii oznakowania. Jego celem jest poznanie opinii kierowców na temat oznakowania eksperymentalnego oraz obecnie obowiązujących rozwiązań w zakresie znaków drogowych.
Uczestnicy specjalnie przygotowanej ankiety mogą ocenić nowe znaki wprowadzone w ramach oznakowania eksperymentalnego na autostradach i drogach ekspresowych. Każdy może też wypowiedzieć się na temat oznakowania objazdów oraz przejazdów i wjazdów awaryjnych.
Pytania dotyczą także znaku 19 111 oraz ogólnej oceny oznakowania dróg zarządzanych przez GDDKiA. W tym ostatnim punkcie można m.in. wskazać których znaków jest za dużo, a których na sieci dróg krajowych przydałoby się więcej.
Wyniki badania będą wykorzystane przez GDDKiA w pracach związanych z oznakowaniem dróg krajowych. Przypominamy jednocześnie, że aby elementy oznakowania eksperymentalnego mogły uzyskać status powszechnie obowiązujących, powinny być wprowadzone stosownymi rozporządzeniami ministra właściwego do spraw transportu.
Nowe stawki czynszu w zasobie mieszkaniowym Pułtuska
A może urzędnicy TBS wzięliby się do pracy. W wielu budynkach TBS Pułtusk czynsze są zawyżone. Dlatego odpowiednie pisma skierujemy do RPO.
U2
20:53, 2025-07-11
Znamy najlepszą podstawówkę w powiecie!
Chyba to zestawienie jest źle zrobione szkoła w której mieli średnio po 50% z każdego przemiotu jest ostatnia.
analityk
10:46, 2025-07-11
Odprawa Grupy Operacyjnej Powiatowego ZZK
Jak się ćwiczy od 30+ lat to chyba już żaden kryzys nie zaskoczy? Prawda?
prawda?
09:09, 2025-07-11
28-latka w opałach! Policja przejmuje maszyny
Nie, nie, nie. To nie policjanci wspolnie ze skarbówką. To nie policja przejmuje automaty. To KAS prowadzi działania prawne, operacyjne i przejmuje automaty. Policja nie robi z nimi zupelnie nic. Policjanci tam za stojkowych asystentów robią conajwyżej. Dotyczy to dosłownie KAŻDEJ takiej interwencji KAS w Polsce, niezależnie co dziurawiec prasowy napisze czy co chatgpt wymyśli redaktorzynie. Ostatnie automaty Policja w Polsce w ramach własnej inicjatywy bez KAS zatrzymała w 2003 roku.
same błędy
09:01, 2025-07-11
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz