Zamknij

Internauci drwią z Puł-Tuska!

14:23, 10.10.2021 | J.K
Skomentuj
REKLAMA

Puł-Tusk to już slogan, który niestety na długo zżył się z naszym miastem. Internauci, na profilach społecznościowych, często właśnie nazwę Pułtusk odnoszą do powracającej nadziei PO - Donalda.

A przez to i pułtuszczanom "dają w kość".

Pułtusk? Nie! Pół Tusk!  Internauci, dyskutując np. o bieżących wydarzeniach w kraju, co jakiś czas podrzucają nam pomysły np. na zmianę nazwy miasta:

Pułtusk powinno się przemianować na Tusk Cały albo nawet Tusk Wielki

Pułtusk? Bo nie było ich stać na całego Tuska.

Na twitterze @ChlopPolski pisze: Proponuję Pułtusk. Przynajmniej jedną nogą można stać się prawdziwym Europejczykiem. Pan wiesz kto po tej ziemi stąpał.

Adam K.: PułTUSK? Wina Tuska XD.

Angie2:Będzie dwa pułtuski-tak mi wychodzi, że razem trzy bo jeden Pułtusk już jest.

Adam: Zamiast Płońska lepszy byłby Pułtusk. Dziś to jakieś pół Tuska z tamtych lat...

PitH.:Dziadunio PułTusk jest już tak śmieszny, że żal byłoby go w d...e kopnąć bo nie wiadomo czy może nie pobłogosławi za przypominanie mu gdzie ją ma

Rob B.:Pułtusk też miałby swoja szansę, ale źle się kojarzy.

Kacper D jest jeszcze bardzie złośliwy: [...]Westerplatte musi wrócić do Polski do synów ziemi ,tej ziemi . To święte miejsce znajdzie się w prostokącie trzech najważniejszych i najświętszych miejsc w Polsce . Westerplatte - Pułtusk - Smoleńsk . Dziękujemy panie premierze , PO przez osiem lat nie potrafiła zadbać o te miejsca . Dzięki nowemu ładowi każdy prawdziwy Polak będzie mógł w tych miejscach być . Dojedzie tam bezpośrednio z centralnego portu lotniczego nowym samochodem elektrycznym.

Są też widoczne sympatie polityczne: Coraz ładniejszy Pułtusk i Mazowsze bardzo PIS kochają , przypominam , w ważnym dniu dzisiejszym . Mamy tu bardzo po kolei w głowach.

Mały N.:[...]Pułtusk - przeklina Tuska na wieki wieków.

Ryszard B. dodaje: Koleżanka Donalda na wolności, bogata a co ma Donald Pułtusk!! Czyli połowę co zapierdzieliła ludziom!! Amber Gold!!

Ale już Anna A. pisze:Jarosław, Polskę (a Pułtusk przede wszystkim!) zbaw!

Są jednak i tacy, którzy nas "bronią".

Polityk Kamil Bortniczuk: Pułtusk,to piękne miasto, zwane Wenecją Mazowsza( kanał i mnóstwo swego czasu łodzi),pięknie położone ,z najdłuższym rynkiem w Europie, szkoda go choćby żartem porównywać do zblatowanego,cynicznego polityka jakim jest Tusk, dający co chwilę dowody na swoją małość...

Ale na portalach są też głosy bardziej konkretne: w Pułtusku jest tylu tych kwękaczy, że aż mnie to przeraża. Dobrze że moja Teściówka mieszka w i chwali Pułtusk, bo go naprawdę kocha. Ludzie. Przetrzyjcie oczy i podziwiajcie, bo nareszcie jest co podziwiać. A że pogoda w odpust nie dopisała, trudno. Program jest w dechę! W Łomiankach ja tego nie mam, a bardzo bym chciał i co mam zrobić?

Zdarzają się też posty bardziej praktyczne:

W takim zapyziałym Pułtusku były trzy zakłady produkcyjne.W ciągu ostatnich lat zlikwidowali PKS, samorząd (PSL) sprzedał teren stacji PKS i zbudowali galerie handlową

(J.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

***** *****

3 4

Panie redaktorze... nie wstyd Panu przytaczać takie bzdury? O ile mi wiadomo, prawdziwy dzienikarz powinien być neutralny, a nie nachalnie wielbić partię rządzącą. To może dla równowagi zamieści Pan memy i śmieszne komentarze o panach: Kaczyńskim, Morawieckim albo Dudzie? Jest tego mnóstwo! Dużo memów Pan znajdzie też o innych ich kolegach i koleżankach. Życzę miłej lektury i dużo śmiechu. 00:17, 11.10.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KierdziołekKierdziołek

3 1

Ale za to jeśli chodzi o Gminę Obryte, to Pana Redaktor jest niespotykanie neutralny ;) 07:58, 11.10.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

abcabc

0 0

*%#)!& kom 23:19, 17.10.2021


0%