Prognoza dla Pułtuska:
Temperatura maksymalna od 30°C do 33°C. Wiatr będzie słaby, okresami umiarkowany, na ogół południowo-wschodni i południowy.
A że domowe termometry pokazują dziś temperatury powyżej 30 stopni, z prezesem OSP Obryte, dh. Tomaszem Daną dokonaliśmy pomiarów, najczęściej spotykanych w miastach miejsc, kamerą termowizyjną .
Kamera nie jest oczywiście przeznaczona do "badania" temperatury otoczenia, bowiem najlepiej reaguje na co najmniej 400 stopniowe obiekty, ale mimo wszystko może wskazać jak jest dziś gorąco.
Ale ci sami meteorolodzy ostrzegają, że nad północną - zachodnią cześć naszego województwa już nadciągają burze, którym miejscami mają towarzyszyć silne opady deszczu od 15 do 20 l/mkw. oraz porywy wiatru do 75-80 km/h. W niektórych miejscach również może padać grad.
[POGODA]1659697211517[/POGODA]
Wiec prezydenta-elekta u stóp zamku w Pułtusku
Psy szczekają a kareta w osiem koni wjeżdża do Pułtuska z Prezydentem Elektem . Tak trzymać.Macie tylko serce w klapie marynarki .Nienawiść i przegrane wybory niczego Was nie nauczyło .Więcej pokory .
Gawron
23:07, 2025-07-14
Koniec z darmowymi workami na śmieci
Na fotografii czarny pojemnik jest opisany "opakowania metalowe - puszka aluminiowa", a w tekście autor napisał, że czarny pojemnik jest na odpady zmieszane. Kolejna gafa redakcji.
Tak nawiasem...
18:58, 2025-07-14
Koniec z darmowymi workami na śmieci
Czy to próbny balon przed wprowadzeniem podobnych rozwiązań w Pułtusku?
Janek
18:36, 2025-07-14
Pielgrzymka 2025: Zapisy ruszyły! Jak dołączyć
Żeby wziąć duchowy udział w pielgrzymce należny .... przede wszystkim złożyć dobrowolną ofiarę. No Panie, taki biznes to ja rozumiem.
Trump
14:55, 2025-07-14
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz