Prace mają na celu unowocześnienie boisk i poprawę komfortu gry.
W ramach projektu przewiduje się szereg prac modernizacyjnych, w tym wymianę nawierzchni, ogrodzeń oraz piłkochwytów. Dwa boiska o nawierzchniach syntetycznych – poliuretanowej (24x45 m) oraz trawiastej (30x62 m) – przejdą metamorfozę. Zmiany obejmują między innymi wymianę istniejących ogrodzeń na nowoczesne, stalowe słupy oraz panelowe przęsła o wysokości 4 metrów.
Ważnym elementem modernizacji będzie wymiana ogrodzeń na obu boiskach. Na boisku poliuretanowym zostanie zamontowane nowe ogrodzenie o długości 138 mb oraz piłkochwyty o długości 48 mb, wykonane z wytrzymałej siatki o oczkach 8x8 cm. Na boisku trawiastym zaplanowano wymianę ogrodzenia o łącznej długości 192 mb, a także piłkochwytów o długości 60 mb. Wszystkie elementy konstrukcyjne będą oparte na solidnych, betonowych fundamentach.
[CGK]579[/CGK]
Kolejnym istotnym aspektem modernizacji będzie wymiana nawierzchni na boisku o syntetycznej trawie. Zostanie ona zastąpiona nowoczesną trawą LIMONTA – SOCCERPO MF DIAMOND 60, która jest odporna na warunki atmosferyczne i gwarantuje doskonałe warunki do gry. Prace obejmą również demontaż istniejących chodników z kostki brukowej, co pozwoli na stworzenie jednolitej powierzchni.
Modernizacja „Orlika” w Winnicy to ogromny krok naprzód dla lokalnej społeczności. Obiekt, który powstał w 2009 roku, od lat służy mieszkańcom Winnicy i okolic jako miejsce aktywnego spędzania czasu. Teraz, dzięki tej inwestycji, infrastruktura sportowa będzie jeszcze bardziej funkcjonalna i przyjazna dla użytkowników. Zmodernizowane boiska będą idealne zarówno do amatorskich rozgrywek, jak i dla młodzieży szkolnej, która korzysta z „Orlika” na co dzień.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu wpu24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Tak ciepłego grudnia nie było od 74 lat
A niech się bawią dalej tą inżynierią pogodową to wszyscy tak wyjadą na tym że będą się poruszać jak sądzę Voyager bo tak kometarny obok orta.tego baranów i głupków może wierzyć że można walczyć z klimatem popieprzyli cały cykl klimatyczny. Precesja w takim tempie nie zmienia klimatu.
Czas
17:08, 2025-12-14
Gdzie w powiecie pułtuskim żyje się najlepiej?
Pewnie dlatego winnica jest ważna że tam pan poseł I z psiuara ciągnie te sznurki a właściwie za resztki nici...🤔
Czas
17:06, 2025-12-14
Koniec pewnej epoki w Pułtusku. Prezes odchodzi...
Najwyższy czas! Może w końcu i w spółdzielni mieszkaniowej pożegnamy PRL! Ten facet tkwił w głębokiej komunie! Miejmy nadzieję, że nowy postawi tą instytucję na właściwe tory!
swen
13:34, 2025-12-14
2 tys. zł za jeden wyjazd lekarza
Przy obecnych stawkach w medycynie, a jednocześnie odpowiedzialności jaką na siebie bierze Pan Doktor podejmując się tych obowiązków, uznać należy, że pracuje za darmo...
Coroner
16:58, 2025-12-13