Zamknij

Czy STS jest najlepszym polskim bukmacherem? Rejestracja w kilka sekund

20:37, 16.11.2021 | .
Skomentuj

Zdecydowanie to właśnie STS jest uważany obecnie za największego gracza na polskim rynku. Czy słusznie? Co przemawia za tym bukmacherem? Chcesz dowiedzieć się, czy warto założyć tam konto? Odpowiedź jest prosta. Poznaj kluczowe fakty dotyczące STS, ponieważ dzięki temu będziesz mógł potem podjąć słuszne decyzje.

Pierwsze kroki z STS

Masz w planach zacząć przygodę z tym bukiem? W takim razie należy założyć konto. Dzięki temu będzie można np. skorzystać z hojnych bonusów na start. A są one bardzo popularne i polecane. Rejestracja w STS to bardzo prosty proces i przede wszystkim całkowicie zgodny z polskim prawem. Niektórzy (bardzo słusznie) zastanawiają się, czy warto zakładać konto w tym podmiocie hazardowym. Na szczęście nikt nie powinien mieć żadnych obaw przed wykonaniem tego kroku. W końcu ta firma bukmacherska jest legalna.

Możesz zaś ten aspekt sprawdzać do woli, a i tak będziesz dochodzić do jednych i tych samych wniosków. Sam proces zakładania konta jest szybki i jednocześnie prosty. W czasie rejestracji należy podać kilka danych. Chodzi m.in. o imię, nazwisko, adres zamieszkania itd. Możesz być jednak spokojny, ponieważ dane ujawniane w trakcie zakładania konta są potem w 100% bezpieczne.

Bonusy dla nowych robią bardzo dobre wrażenie

Jeśli w czasie rejestracji wpiszesz kod promocyjny „PEWNE 25”, to zainkasujesz bonus bez depozytu. W tym celu nie musisz natomiast podejmować potem żadnych dodatkowych kroków. Bonus bez depozytu dla nowych Klientów strony internetowej STS wynosi zaś 25 PLN. Gdy będziesz już pełnoprawnym uczestnikiem STS, to możesz skorzystać z jeszcze bardziej hojnej oferty. Jest to promocja zależna od kwoty premierowego depozytu. Jakie są najważniejsze warunki? Obecnie możesz tym sposobem zdobyć 100% do 1200 PLN.

Aby pieniądze stały się zaś w 100% Twoje, musisz jeszcze dokonać obrotu. Na szczęście warunki nie są zbyt restrykcyjne. Trzeba bowiem zagrać za trzykrotność otrzymanej od tej firmy hazardowej sumy. Poza tym musisz obstawiać kursy minimalne wynoszące łącznie 1,91. Co jeszcze jest warte odnotowania po zapoznaniu się z regulaminem danej promocji? Na pewno to, że do obrotu są zaliczane jedynie wygrane kupony. Ogólnie tak czy siak warunki związane z obrotem są dość proste do spełnienia.

Oferta jest różnorodna

Co jeszcze przemawia za tym, że to ta firma bukmacherska jest aktualnie uważana za najlepszą? Analizując rozmaite rankingi popularności łatwo można dojść do wniosku, który buk cieszy się największym zainteresowaniem. Jest to właśnie STS. Klienci doceniają nie tylko zaprezentowane wyżej bonusy dla nowych. Do tego trzeba dodać, że promocji nie brakuje tak samo dla stałych Klientów. Ważne jest także to, że oferta jest bogata.

Można zatem swobodnie typować przeróżne wydarzenia. Są to m.in. eventy ze świata sportu. Nie ma żadnych przeszkód, aby zdecydować się na obstawianie najbardziej popularnych dyscyplin i również tych, którymi na co dzień interesuje się jedynie garstka osób. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że ta firma bukmacherska oferuje wydarzenia zarówno typu prematch, jak i live. To nie wszystko. Co jeszcze możesz swobodnie obstawiać będąc Klientem STS? Chodzi m.in. o sporty wirtualne, wydarzenia rozrywkowe, czy polityczne.

Gdzie obstawiać wydarzenia oferowane przez STS?

W tym aspekcie także szybko dostrzeżesz bardzo dużą różnorodność. Możesz bowiem swobodnie zdecydować się na rozmaite opcje. Obecnie coraz więcej osób typuje przez sieć.

. Dzięki temu możesz m.in. liczyć na wyżej wymienione bonusy na start. To na szczęście nie jedyną opcja. W końcu nie ma żadnych przeszkód, aby typować wydarzenia udostępniane przez STS dzięki aplikacji mobilnej. Masz okazję ją pobrać szybko i dodatkowo całkowicie za darmo. Co więcej, korzystanie z tego narzędzia jest bardzo proste. Jeśli interesują Cię bardziej konserwatywne metody typowania, to na pewno ucieszysz się z informacji, że możesz grać również w punktach stacjonarnych.

Cieszą się one cały czas niemałym zainteresowaniem. Z czego jeszcze słynie STS? Nie można narzekać na kursy. To wszystko przyczynia się do tego, że STS jest uważany za najlepszego polskiego buka.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%