Słucham ostatnich wypowiedzi ministra finansów pana Andrzeja Domańskiego i naprawdę nie wiem, czy się śmiać, czy płakać. Podobno Polska właśnie wchodzi do grona 20 największych gospodarek świata, wyprzedzamy Szwajcarię, a już niedługo dogonimy Arabię Saudyjską i Holandię. No naprawdę, sukces goni sukces! Tylko szkoda, że ten „sukces” widać chyba tylko w statystykach i na konferencjach prasowych, a nie w naszych portfelach.
Koalicja, której nikt się nie spodziewał
Się tak mocno nikt nie spodziewał, że od tygodni pojawiały się w przestrzeni takie informacje. Szkoda tylko powiatu i miasta bo jak widać rolę nadrzędną stanowi obsadzenie swoimi i podział miejsc
szninqiel
15:23, 2026-02-26
Nowy starosta Powiatu Pułtuskiego
Jeśli ktoś się jeszcze zastanawiał czy my jako wyborcy mamy wpływ na cokolwiek to już się pozbył złudzeń. Rozdzielają stołki, miejsca, profity mając nas w głębokim poważaniu.
szninqiel
15:20, 2026-02-26
Nowy starosta Powiatu Pułtuskiego
uczciwy człowiek, któremu się chce, dużo dobrego wnosi do lokalnej społeczności
smok
14:31, 2026-02-26
Nowy starosta Powiatu Pułtuskiego
Panie Boże widzisz i nie grzmisz.....?
bezsilny wyborca
14:10, 2026-02-26