Zamknij

Letnie warsztaty artystyczne dla młodzieży "Jak się macie?"

Letnie warsztaty artystyczne dla młodzieży "Jak się macie?"
  • piątek 18 czerwca
  • 4.06.2021 - 13.06.2021
To ja.Widzisz mnie? Słyszysz?Potrafię setki tysięcy rzeczy ale nie wiem czy o tym wiesz. W zasadzie to nie wiem czy ja o tym wiem… Tak NAPRAWDĘ. To wszystko jest dość skomplikowane bo otacza mnie dziwna rzeczywistość, w której to co dawniej normalne stało się niezwykle. Gdzie słucham i patrzę, ale bardzo rzadko zabieram głos. I niby jest ok, mam kontakt ze światem, piszę ze znajomymi na Discordzie, w telefonie przeglądam kolejne TikToki ale…Może wcale nie jest ok albo może mogłoby być inaczej? Lepiej? Może ja też mam coś do powiedzenia i ktoś to powinien usłyszeć? Jak JA to widzę?! Co JA czuję?! Czego JA chce?!

,,Jak się macie?” to letnie warsztaty artystyczne dla młodzieży z gminy Obryte, podczas których postaramy się odbudować utraconą w czasie pandemii przestrzeń relacji społecznych oraz wydobyć nagromadzone w nas emocje. Będzie to czas poszukiwań w głąb siebie, gdzie każdy z nas z pewnością odnajdzie coś niezwykłego co da mu siłę i moc.

Zapraszamy młodzież od 12. do 18 r. życia.Zapisy trwają do 13 czerwca lub do wyczerpania limitu miejsc. W przypadku wolnych miejsc zapraszamy do udziału także młodsze dzieci.Kontakt:e-mail: [email protected]: 691740855FB: Lato w Teatrze Zambski KościelneW wiadomościach prosimy o podanie: imienia, nazwiska, wieku oraz numeru PESEL uczestnika projektu.!!! Decyzja o udziale w projekcie wiąże się z deklaracją o uczestnictwie w całości projektu !!!Projekt realizowany jest przez Fundację Zaułek Krzysztofa Falkowskiego we współpracy z: Wójtem Gminy Obryte Sebastianem Mroczkowskim, Powiatem Pułtuskim, Zespołem Placówek Oświatowych w Obrytem, OSP i Kołem Gospodyń Wiejskich w Zambskach Kościelnych.Lato w teatrze jest programem Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego finansowanym ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

czerwiec 2021


18.05 wtorek 19.09 niedziela
Wystawa etnograficzna

Wystawa etnograficzna

18 maja 2021  - 19 września 2021

Czytaj więcej
14.06 poniedziałek 30.06 środa
Niezwykła zbiórka... kluczy

Niezwykła zbiórka... kluczy

14 czerwca 2021  - 30 czerwca 2021

Czytaj więcej
22.06 wtorek
Badania mammograficzne
27.06 niedziela
Gminny Turniej Piłki Nożnej